Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szinte mindig azt álmodom, h...

Szinte mindig azt álmodom, h betörnek a házunkba és általában csak én tudok elmenekülni el. Mit jelent?

Figyelt kérdés
50% ban mindig szerencsésen kitudok menekülni a házunkból de rohanva amit akkor MINDIG olyan lassan tudok csinálni mintha lelassítanának, és nem tudok ellene tenni, de végül sose kapnak el a betörök és sikerül elmenekülnöm, de családom többi tagjáról sose tudok meg semmit,hogy velük mi lett benn
2011. okt. 1. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy gyáva vagy hazai pályán megruházni egy betolakodót. Persze ha egy mutáns gépágyúfaszú kiborg tör be akkor megértem. A mutáns gépágyúfaszú kiborgok nagyon szemetek:(
2011. okt. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 x) ***** válasza:
Szerintem csak félsz hogy betörnek hozzátok... én is álmodtam párszor ilyet miután sorra törtek be a szomszédokhoz. De azért tudat alatt reménykedsz hogy el tudsz menekülni előlük.
2011. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!