Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy mikor...

Miért van az, hogy mikor barátommal álmodok, általában veszekedni szoktunk?

Figyelt kérdés
Alig van olyan, hogy álmomban boldogak vagyunk, és általában én veszek össze vele vmi miatt. Persze igazából is szoktunk veszekedni, de azért kevesebbet, mint álmomban...viszont hasonló témákon. Lehet vmit csinálni, hogy jókat álmodjak a barátomról? Vagy ezt nem lehet befolyásolni?
2010. nov. 16. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álmaidat a tudatalattid irányítja. Alvás közben még pörög az agyad, problémákat dolgoz fel. Nem szoktál azon aggódni, hogy nehogy valami baj legyen? Veszekedéseken gondolkozni?

Én pl mostanában féltékeny voltam, és egy ideje ha vele alszom állandóan olyanokat álmodok hogy megcsal, vagy elhagy.

2010. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj, hogy sokx teljesen feleslegesen veszekszek vele, csak mert rossz kedvem van, és aztán bánt a dolog, és ezen rágódok még este is...de mostanában együtt sem vagyunk, 2000 km-re van tőlem, így nem is veszekszünk, és még így is volt, hogy rosszat álmodtam vele kapcsolatban...
2010. nov. 16. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!