Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már írott szöveget?...

Álmodtatok már írott szöveget? Ilyen filozófiai vagy tudományos kifejezésekkel álmodni?

Figyelt kérdés

A nyár óta második eset volt, hogy szöveget olvasok álmomban, dokumentumokat látok vagy könyvoldalakat. Ez volt a második eset, amikor a következő jelent meg: A posztulátum nem azonos az igazsággal, de magukban hordozzák egymás kioltásának a lehetőségét - ahogy azt reggel sikerült lejegyeznem.

Arra is kíváncsi lennék, ismerős-e ez valakinek valahonnan? Erről nekem a filozófia ugrik be, de nem is tudom, mikor találkoztam utoljára ezzel a posztulátum szóval. Hogy lehet ilyen elvont dolgot álmodni.

Az első szövegolvasós álmomban pedig egy angol háborús dokumentumot olvastam, műszaki rajzokkal, még a katonatiszt szerző neve is ott volt a papíron, de sajnos reggelre elillant a konkrét tartalommal együtt.

Szerepelt a filozófia egykoron a tantárgyaim között, a matekhoz nem értek, a háborús dolgok iránt sem érdeklődöm. De olyan, minta létező szövegek jönnének be.


2011. okt. 1. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hű, ez nagyon izgalmas!

Gyakorold, hogy felébredj közvetlenül az álom után, legyen odakészítve toll-papír, és rögtön jegyezd le!

Ki tudja, mi sül még ki ebből...

2011. okt. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, de egyből elfelejtem. viszont egyszer sikerült felírni, és az ilyen ezoterikus cucc volt:

"azért lélegzünk a gyomrunkon keresztül, hogy kicseréljünk az egész energiaháztartásunkat"


a tied jobb... :)

2011. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alaque ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva! Tényleg írj le belőle minél többet.

Egyébként eszembe jut a városi legenda a srácról, aki begombázva rájött az "Élet Értelmére", majd leírta tudományos képletekkel egy A4-es papírra, majd a megvilágosodás biztos tudatában nyugovóra tért. Másnapra csak kusza rajzok meg olvashatatlan irkafirkák voltak a papíron. :)

2012. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én azt álmodtam egyszer, hogy az angoltankönyvamat olvasum és közben leforditom a szöveget
2014. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alaque ***** válasza:
Van egy barátom, aki bármit kapásból ki tud mondani visszafelé. Nem fért a fejembe, hogyan csinálja, hiába próbálkoztam utána. Aztán nemrégiben hipnogóg állapotban véletlen visszafelé kezdtem kimondani magamban szavakat, és azóta nekem is megy, persze nem olyan profin, mint annak, aki direkt gyakorolja, de azért vicces.
2014. febr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!