Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehet nem álmodni?

Hogyan lehet nem álmodni?

Figyelt kérdés
Muszáj...félek álmodni... nem merek, nem akarok.
2011. okt. 8. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elalvás előtt megnyugtató szép dolgokra gondolj. Ha eleve úgy alszol el, hogy félsz, akkor nagyobb eséllyel lesznek rémálmaid. Én ilyesmikre szoktam gondolni mint: Havas táj, (ilyenkor a tél csendes nyugalmát is átérzem) aranyos kisállatok, vagy olyan emberre gondolok akit kedvelek és megnyugtató a társasága.
2011. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó, de mi garantálja azt, hogy nem fogok semmire emlékezni ?


Nem a rémálmoktól félek, a josló álmoktól. Ma például azóta, amióta fent vagyok órák óta bőgök, mert -leírni sem akarom

Nem akarom, félek

nagyno :(

2011. okt. 8. 10:02
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Semmi nem garantálja, főleg ha meg sem próbálod. Ha meg jövendőmondó álmaid vannak, akkor feladatod, van, az elől meg nem tudsz elmenekülni. Inkább használd ki.
2011. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ne írjál már ilyeneket, kérlek

Nem tudom, hogy be fog-e következni, de rettegek. Már kezem-lábam remeg tőle, rosszul is vagyok, úgyhogy ha ilyeneket írsz, az nem túlzottan megnyugtató, valahogy nem akaork agyvérzéssel kórzázba menni az idegtől.

2011. okt. 8. 10:13
 5/9 A kérdező kommentje:

Na, jól van. Inkább sztornó.

Törlöm a listámból a kérdés, nm fogom megnézni. úyérzem tönkretett, megpróbátlom elfelejtnei

kösz válaszat

2011. okt. 8. 10:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem akartam hazudni. Nem lenne jobb ha inkább kibeszélnéd? De hát te tudod.
2011. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fáraszd ki magad. Ha dolgozol úgy is beesel és elaludsz az ágyban. Ha ergya munkát végzel akkor meg valami tornával vagy futással fáraszd le magad. Biztos módszer az álmok ellen(Y)
2011. okt. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én elalvás előtt,mindig mesét nézzek,hogy le-megnyugodjak.Ilyenkor kitisztulnak a gondolataim és vissza kerülök a gyermeki tisztaságba.(tudom,hogy ez hülyén hangzik,de nálam bevált,többé-kevésbé...:)

Attól,ugyanúgy emlékszek az álmaimra,de nem minden este rémálom,így kicsit könnyebb:)

Viszont,ha meg valamit közölni akarnak velem,akkor nem tudok ellene semmit-tenni,nézhetnék bármennyi mesét...

Azt kéne kiderítened,mit akarnak veled közölni,de ez tudom ,hogy nagyon nehéz.De sajnos menekülni nem tudunk ,én legalábbis,csak megpróbálok vele együtt élni...

2011. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Nem léteznek jósló álmok, legalábbis olyan formában nincsenek, hogy megjósolja, hogy 2 nap 3 óra 15 perc 34 másodperc múlva a 100 méteres körzetben a levegő oxigénatomjai hirtelen a Bazilika köré torlódnak, majd 2 óra múlva jégeső lesz, és 1 óra múlva téged halálos közlekedési baleset ér! Ez egy óriási babona. Ne hagyd magad a babonának alárendelődni. A jósló álmoknak nevezett álmokban sokkal inkább "egyenletmegoldások" vannak, mint jóslások. Egész egyszerűen arról van szó, hogy nyomaszt valami szituáció, amin felül akarsz kerekedni, de bizonyos berögződött rossz viselkedésformáid miatt nem tudsz, mert folyton pofára esel benne. Ezt megálmodod, mert már volt hasonló tapasztalatod, és ezért érzed úgy, hogy eleve ki van számolva, hogy te így fogsz járni (de csak abban az esetben, ha te úgy viselkedsz, ahogy szoktál). Ezek ellen nagyon is tudsz tenni. Tipikus példák, ha mondjuk nem szeretsz szerepelni, vagy folyton elnyom valami falkavezér, vagy nem mersz odamenni olyan emberhez, aki tetszik! Ilyenkor szembe kell nézni a problémával, és olyan megoldást kell keresni, vagy olyan szokáson kell változtatni, amellyel "immunis leszel a problémára" Keress megoldást, vagy figyelj más emberekre hogy oldják meg azt, ami téged nyomaszt!
2014. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!