Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában mindig ilyeneket...

Mostanában mindig ilyeneket álmodok. Mi a véleményetek róla? :D

Figyelt kérdés

Tegnap pl. azt álmodtam,hogy jártam egy fiúval aki az életben nem létezik,de nagyon bele voltam zúgva.Telefonon beszélgettünk,meg találkoztunk sokszor és látszott,hogy szeretjük egymást.(a többi mellékes,mert volt még egy csomó minden más is az álmomban ami nem ide tartozik)


A másik pedig az volt,hogy egy nyolcadikossal jártam.(most leszek 8.-os) Az is tök jó volt. :)


Még osk-sok hasonlót álmodtam és borzasztó volt felébredni. Szeretnék szerelmes lenni,de az nem olyan könnyű,mert ha az leszek akkor általában szerencsétlenül,ugyanis legutóbb a nyaralásnál volt ilyen és utána haza kellett menni.


Vélemények ezekről? Miért álmodom ezt?(lehet,hogy egyértelmű)


2011. jún. 29. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
csak olyan arcokkal álmodunk,akit már láttunk,akár csak egy pillanatra is.
2011. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm ez érdekes.. Lehet,hogy az volt,akit nyaraláson láttam,de annyira nem emlékszem az arcára.
2011. jún. 29. 10:30
 3/4 skarma ***** válasza:
vágysz a szerelemre, ilyen egyszerű :)
2011. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. :) 13 évesen ez normális? xD
2011. jún. 29. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!