Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Éjszaka sokszor felnyitom a...

Éjszaka sokszor felnyitom a szemem és látok ezt-azt? Többi lent.

Figyelt kérdés

Elalvás után rövid időn belül felkelek, vagy csak felnyitom a szemem, és látok ember alakot a szobában.

Tegnapelőtt éjjel pl. egyedül aludtam, álom közepén felnyitottam a szeme, a tv. előtt a sötétben láttam egy éppen kivehető ember alakot (de tudtam, hogy az egy 30-as nő), felültem, kérdeztem ki az...majd nyúltam a távirányítóért és bekapcsoltam a tv-t hogy megnyugodjak.

Sokszor, még ha nem egyedül alszom is felriadok arra, hogy látok valakit állni a szobában...

- Vacsorázni nem szoktam, tehát nem emiatt alszom nyugtalanul.

- 10-11 között kerülök ágyba.

- Nem vagyok stresszes, nem nyomaszt semmi..

- Vagy tényleg csak álmodom??


2011. okt. 13. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Félálomba vagy, velem is előfordul ;) Múltkor azt hittem van egy férfi az erkélyen félálomban :D
2011. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De pont ilyen hülyeséget, valószerút álmodni félálomban? ez olyan szellemes...miért nem lepkéket látok szállni...
2011. okt. 13. 15:35
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert a lepkék nem valószínűek a szobádban :D Viszont éjszaka felébredsz, félálomba vagy, és azt szoktad meg, hogy emberek vannak a szobádban, így embereket látsz ott. Nyugi, velem ez van kiskorom óta ;)
2011. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Vaaagy, csak neked is nyitva van a 3.szemed! Na jó, nem misztikumoskodom XD
2011. okt. 13. 15:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Többféle jelentése is lehet ez nem matek nem lehet az ilyeneket pontosan kijelenteni h mi.Lehet szellem,lehet árnyékember,lehet az h félálomba vagy és te képzeled oda még az is előfordulhat h egyszer álmodtál hasonlót és mivel azóta foglakoztat ezért odaképzeled.Az agyunk furcsa szülemény de ettől még az is lehet h tényleg van ott valami pl:árnyékember.De amit tanácsolni tudok függetlenül attól h képzeled-e vagy sem.Ne félj tőle és ne foglakoztasson nagyon ha segít gondold azt h tényleg csak képzelődsz.Azért mert ha ott is van valami nem tud neked ártani de te is beképzelheted.
2011. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősömmel is gyakran van ilyesmi.

Próbálj meg csak pozitív dolgokra koncentrálni, és ne fordíts rá figyelmet. Lehet elmúlik magától.

2011. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Ez valószínűleg alvásparalízis volt.
2011. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

3hét és szülök elég rosszul alszok,ma hajnali 3kor sikerült is elaludnom,

de reggel meg elaludtam és arra ébredtem hogy egy ffi hang mondja hogy --izu elalszotok!! ilyen dorgáló stílusban és nem a párom volt.

szóval míg nem bántanak tőlem lehet ott bárki.

2011. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én régebben amíg otthon laktam éreztem valaki/valami jelenlétét. Akkor még hittem az ilyen misztikus dolgokban.Fura volt ,mert nem mindig éreztem csak időnként jött elő. Egyedül voltam a szobámban és rendesen volt ott valami jelenlét. Nem tudom jobban leírni..aztán másnap este semmi..azóta nem igazán érdekelnek az ilyen dolgok és el is költöztem már otthonról. Nem tapasztaltam hasonlót máshol.Ja és ez nem félálomban..a másik pedig az is otthon volt még ,hogy mintha nem is én lennék..olyan volt mintha valaki más testében lennék és mégis valahogy kívülről látnám önmagam..de amúgy szerintem csak elbambultam:D de biztos volt már nektek is ilyen fura érzésetek ,mint ez az utóbbi amit leírtam .
2011. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

En is ébredtem màr fel hangra, hogy azt mondta egy férfihang, hogy ez tiszta fürdött. Vagy néhàny évvel ezelõtt, még most is tisztàn visszaemlékszem arra az éjszakàra.

Felébredtem (a redõny le volt hùzva)és a fehér falon làttam egy zöld szemût és nézett ràm En is csak néztem, hogy mi a franc ez, és még egy mukkot sem tudtam szólni. Szépen visszaaludtam. Reggel:):)amikor felébredtem maradtam kutatni a szekrényekben. Szóval ezeket a dolgokat nem tudom hovatenni, és persze,amikor valakinek elmeséltem kinevetett.

2011. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!