Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom vele folyton?

Miért álmodom vele folyton?

Figyelt kérdés
van egy fiú, aki tetszett kicsit régebben, de már nem foglalkozom vele nem is találkozunk nem beszélünk.sosincs eszemben.akkor miért álmodok vele?nekem nincs elfojtva semmi vele kapcsolatban.nem akarok tőle semmit.mindig azt álmodom, hogy együtt vagyunk és jól érezzük magunkat egymással.miért?
2011. okt. 16. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én napjaim igen egyhangúak, és mindig ugyanazokkal az emberekkel álmodok. Valamilyen érzelem (többségében negatív) köthető hozzájuk, és állandó jelleggel feltűnnek. Más ismerősöm viszont rendre azokkal álmodik, aki jó benyomást tett rá, és pozitív érzelmei vannak feléjük. Mindkettőnknek elég egyhangúan telnek a napjaink, így a tudatalattink, hogy az álmokat generálja, a múltunkból vesz át embereket, eseményeket inkább. Szerintem nálad is erről lehet szó. Arról is, hogy ha valaki tetszett, és intenzíven élted meg, attól hogy már nem érzel iránta, az érzelem emléke még benned van.
2011. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!