Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan emberek válaszát kérem...

Olyan emberek válaszát kérem akik értenek valamennyire az álomfejtéshez! Folyton ugyanarról az emberről álmodom. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A minap az egyik álmom arról szólt,hogy együtt aludtunk az egyik volt gimnazista osztályombeli sráccal és ő ébresztett még az időt is tudom 9 kor. Aztán gyorsan felöltöztünk mert nagyon siettünk valahova. Aztán egyszer csak egy kocsiban teremtünk és az autópáján haladtunk. Odahajolt hozzám és azt súgta hogy most már ne féljek mert nem állhat senki közénk. Aztán ismét álmodtam vele méghozzá azt hogy egy egy suliba járunk ami eleve fura mert nem vettek föl minket egy helyre. Ott pedig az volt az álmomban hogy megkért rá hogy mindenhova együtt menjünk.
2011. aug. 19. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a volt pasim mondta, hogy ha valakivel álmodunk, az a valaki gondol ránk (szóval így jól lebuktatta magát, mert a mai napig gondol rám). Dobj neki egy üzit, mailt vagy akármit, kérdezd meg hogy van, és kiderül. Vagy legalábbis már nem fogsz vele álmodni.
2011. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ :D Beszéltem már Vele 19-én és kérdezte is hogy Bp-en vagyok jövő héten,és ezt igazából nem tudtam mire vélni. Szerinted lehetséges hogy találkozni szeretne?
2011. aug. 21. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
hát lehet hogy találkozni akar:) de amúgy neked tetszik ez a srác?? mert ha igen akkor (L)
2011. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igwn twtszik nekem. Voltunk sulitakrításon mert költözött a régi iskolánk és ott volt egy másik oszt társam is és azt mondta hogy neki is feltűnt hogy elég sokszor nézett rám. Úgy néz olyankor rám mintha csodálna bennem valamit... Jövő héten megyünk a régi osztállyal egy sátrazásra a srác apjának a telkére. Alig várom már. És tényleg megígérte hogy megyünk majd még kirándulni a Hármashatár-hegyre mert ő sem szeretné ha teljesen megszakadna a kapcsolat.
2011. szept. 3. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!