Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől vannak az ilyen álmok?

Mitől vannak az ilyen álmok?

Figyelt kérdés

Volt olyan hogy miközben álmodtam MINDEN fájdalmat, illatot, érzést átéltem.

Volt olyan is, hogy tudtam hogy álmomban egy városban voltam, közben rájöttem hogy álmodok, és mondom de jó, ez csak egy álom és elkezdtem autókat dobálni meg mindent, de tudatosan :D Tök élethű volt az egész.

Volt már, hogy fel akartam kelni de nem tudtam. Nem tudtam kinyitni a szemem, nem tudtam megmozdulni. Aztán láttam magamat felülről, az egész szobámat, mindent. Tudatosan kimentem a szobából (test nélkül) az utcára és jártam egyet. Visszamentem, belementem saját magamba és elsötétült minden. Aztán fel tudtam kelni.

Igazából nem érdekel, de unatkozok és ha már itt vagyok megkérdezem, hogy mitől van, hátha valami érdekes infó.


2011. okt. 17. 15:04
 1/2 anonim válasza:
Hát jó neked, én is voltam már így jó párszor....nincs ebbe semmi rossz
2011. okt. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első:Tudatos álom, tanulható.

Második:Asztrál projekció(testen kívüli élmény) sok gyakorlással szintén tanulható.

Hogy mitől van, azt nem tudom, gondolom, teljesen természetes élmények, annak ellenére, hogy vannak, akik nem élnek át ilyesmit, mások másoknál meg gyakori.

2011. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!