Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet velem? Miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem? Miért vannak ezek az álmok?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal(ő az első),nagyon szeretem,de kicsit néha úgy érzem,mintha ellaposodott volna a kapcsolatunk,nincs már az a szenvedély(szóval értitek). Mióta együtt vagyunk nem tudtam "úgy" nézni a pasikra,egyetlen kivételével...fél éve találkoztunk először,munka kapcsán,és első látásra feltűnt.Mivel neki is van párkapcsolata,meg sem fordult semmi a fejemben,néhány hete azonban bevallotta,h "hatással vagyok rá".(soha nem gondoltam volna,h ilyen előfordulhat). Azóta 3szor is álmodtam vele,és olyan lelkiismeret furdalásom van ezek miatt az álmok miatt,h az hihetetlen(álmomban csókolóztunk,és egymáshoz bújtunk,beszélgettünk).Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből:S mióta kezdődtek az álmok,kerülöm,de ezidáig ez sem segített.

Miért van ez velem?Más is volt már így? Hogy verhetném ki a fejemből?(nem tudom teljesen megszakítani vele a kapcsolatot,annyit tudtam tenni,h nem beszélünk többet,mint amennyit a munka miatt kell,ha találkozunk)

Előre is köszönöm!

21/L


2011. máj. 2. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
basszus te szerelmes vagy!
2011. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdező. tátott szájjal olvastalak, mert velem is detto ez van, csak mi 2 éve vagyunk a párommal együtt:O én is várom a válaszokat! Kétségbe vagyok esve, mert szerelmes vagyok a páromba a mai napig, de ez a srác egy kicsit bekavart:S
2011. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert mélyen titkon, amit magadnak sem mersz bevallani, U.N.A.L.M.A.S a jelenlegi kapcsolatod! Nincs benne érzelem kezd kihülni!


ÉS HAZUDTOK! Ha azt állítjátok hogy hűűű de mennyire szerelmesek vagytok a párotokba...na persze én meg a megváltó vagyok....


Bizseregtek! Izgatja a fantáziátokat, hogy vajon milyen lehetne vele, "milyen jó lenne ha csak egy kávét megihatnék vele közösen" ábrándok!


Unalmas és kihült a kapcsolatotok. És van láthatáron más.... Ha lefeküdnél vele, akkor megnyugodnál!


És vagy rájönnél arra, hogy szereted a párodat és rohannál vissza hozzá, vagy rájönnél , hogy nem is kell neked annyira a párod....

2011. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hadd tudjuk már mi, hogy mit érzünk a párjaink iránt...

Én komolyan mondtam hogy a mai napig szerelmes vagyok belé, mert ha nem lennék akkor simán szakítanék vele. Ezért állok értetlenül én is a dolgok előtt, mert nem akarom ezt de mégis ez történik..

2011. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem aztán teljesen mindegy...csak őszinte választ adtam...
2011. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen,de valószínűleg azért nem lenne érdemes ha történne valami is véletlenül,mert rájönnétek,hogy igazából komolytalan pasi és nem lehetne vele igazi komoly kapcsolat.Vagy kalandra vágytok?Nem hiszem....

Majd csak elmúlnak ezek az ábrándok.Próbáljátok felfrissíteni a jelenlegi kapcsolatotokat(furcsa helyeken szex,szexi fehérneműk,pár újdonság bevetése az ágyban,vagy csak vadabb szex,akármi,közös programok,randik a régi emlékezetes helyszíneken,buli,alkohol bármi)...

2011. máj. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20.23 voltam, ja ha ezek a próbálkozások ill. ötletek nem jönnének be,akkor érdemes csak szakítani!Fiatalok vagytok még:) 23N.
2011. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!