Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? (bővebben lent)

Mit jelenthet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Furcsa álmom volt. Mostanában egy nagyon kínos munkával szenvedek amit nem nagyon akartak kifizetni, egy eléggé befolyásos cég adta, végül fizetnek de kevesebbet.


Erre most nemrég azt álmodtam, hogy megkért egy cég, hogy dolgozzak nekik, iszonyatosan jó lehetőség volt és le kellett utaznom egy holdra (!!) mert szállást is kaptam. Bár a cég erről nem tudott, de én a szüleimet is magammal hoztam, hogy segítsenek odaköltözni.


Egy terraformált kis hold volt, erdőkkel és tavakkal dúsítva, egy gázóriás körül keringett. Hatalmas modern komplexumok voltak benne elhelyezve csak úgy lazán és eléggé vadregényes is volt az egész.


Nos dolgoztam nekik 1-2 hetet, majd amikor fizetésről beszéltünk volna azt mondták, hogy majd a szállodában megbeszéljük. Ott rendőrök törtek rám kutyákkal és közölték, hogy már régóta keresnek egy hasonló korú fiút aki ezen a holdon tűnt el. Ugyanúgy a cég adott neki munkát és a holttestét a szobában rejtették el. Már előkészítették az én meggyilkolásomat is.


Végül a családommal együtt összepakoltunk, majd, bár pár napot maradtam még a holdon. (egyébként főleg iskolások voltak a szálláson, akik osztálykirándulás céljábol lehettek ott) majd hazautaztunk.


A lényeg, hogy nagyon erősen éreztem a jó lehetőséget az álom elején, majd elég durván elgondolkoztatott, hogy egy ilyen befolyásos céggel nem éri meg szórakozni.


Én élőben pereskedni akartam, mert nem annyit fizetnek amennyit kéne. Most végül megelégszem a harmadával, de nem tudom mit jelez az álom.


2011. okt. 19. 01:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy fekete koporsóban volt az előző srác
2011. okt. 19. 03:30
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos, az álmoskönyv szerint a koporsó hosszú és boldog életet jelent. Ezek szerint ennek köze lesz egy komoly megbízáshoz is...
2011. okt. 19. 03:40
 3/3 anonim ***** válasza:

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`...

2011. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!