Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már 3x álmodtam ilyesmit... Tegnap álmomban zajt hallottam az ablak alól, és elhúztam a függönyt hogy kinézzek mi lehetett az, és egy kutya-szerű állat, agyarakkal, és "fehér szemmel" vicsorgott... 3hete minden héten 1x ugyanezt álmodom... Mi lehet az oka? Az álmom után nem riadok fel... Álmomban simán visszafekszem aludni.


Ui: 6.-os koromban volt egy olyan álmom is ahol óriás, mutáns kutyák rombolták le a települést ahol lakom, ez 4részes folytatásos álom volt, az elsőben nem tudom hogy kerültek oda. De az álom azzal indult, hogy suliból jöttem hazafelé, és hirtelen megláttam mögöttem az 1. ilyen "lényt". Elkezdtem szaladni hazafelé, haza is értem, de a "lény" nem követett a házba... 2. nap is ugyan ez volt, viszont akkor már többen voltak, és nagyon sötét volt. A 3. rész ugyanaz volt mint a 2. csak Épületeket is romboltak, és felfalták a lakosokat. Az utolsó, 4. részben Egyedül maradtam, és a házunkat is szétverték. De a végén megöltem őket...


16,5/F


2011. aug. 27. 01:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon ritkán álmodom...(vagy emlékszem rá)
2011. aug. 27. 01:23
 2/4 anonim válasza:
mit ittál/szívtál/néztél ezek az álmok előtt?
2011. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szoktak lenni furcsa álmaim. Ha valaki ilyet álmodik akkor szrtm vagy lelkiismeret furdalása van, szal megbánt vmit amit csinalt. Valami nem tiszta benned. Minden álom jelent valamit. Talán nézz bele egy Álomkönyvbe vagy keress rá a neten h mit jelenthet az ha óriással,kutyával vagy bármi mással álmodsz!
2011. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem iszom, és nem szívok semmit! :)

és viszonylag csendes életet élek... :S

2011. aug. 27. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!