Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez nagyon komoly és nem...

Ez nagyon komoly és nem hülyeség mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kedden a sulival kirándulni voltunk és ez egy kiállítás volt...és ilyen pince helyen volt mikor mentem le a lépcsőn rájöttem h itt már jártam egyszer... és nem rég ugyan ezt álmodtam hogy ugyan azon a lépcsőn megyek le ugyan abba pincébe és nagyon félte ott :( ez mi lehet ?? :(
2011. okt. 28. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
deja vu(előfordul). azt meg hogy álmodtál róla, csak bemeséled magadnak, mert valamilyen magyarázatot akarsz rá találni + mindenki szeretne különleges lenni
2011. okt. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 fakegod666 válasza:
Tuti deja vu(dezsá vú) már velem is megesett
2011. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem ez szinte mindennapos egyszer pl úgy éreztem, hogy valami helyzet amit éppen átélek már megtörtént álmomban és elkezdtem mondani hogy mi fog történni, ki jön be az ajtón, mit mond vagy csinál (fura volt így behunytam a szemem és inkább nem figyeltem oda) vége lett néha még előfordult de nem parázok miatta van ilyen h olyan mintha megéreznéd mi fog történni mert olyan mintha már láttad volna eccer, előfordul, szerintem csak érzéki csalódás az agyad úgy állítja be, mintha előbb jönne a gondolat, mint a történés ilyenre képes az agy és azthiszed van valami pedig nincs csak hülyíted magad! :D
2011. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elvileg a deja vu attól van(elvileg), hogy az egyik szemedben a jel késik a másikhoz képest és az agyad úgy korrigál, hogy az egyik jelet elteszi egy olyan időpontra ahonnét nincs emléked. Pl: alvás 4. NREM fázisa amikor abszólút tudattalan vagy és nincsenek emlékeid. Ezt a fázist követi az 5. REM fázis ahol álmodsz így egybefolyik az álmoddal és megvan a jövőbelátás tökéletes illúziója.
2011. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
heh, és a vakoknak nincs deja vu? :P
2011. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felidéz valami nagyon hasonlót, csak épp nem tudod, mi az. Vagy öntöd a megfejtéseket, miközben tény, hogy nem tudod, vagy elfogadod, hogy ez a helyzet. Utóbbi esetben meg is kérdezheted extrém nyugodt állapotban magadtól, hogy mire is emlékeztetett az a lépcső? Mi miatt volt ismerős? Előfordul az is, hogy kizárólag az ismerősségben téved az ember feje. Egyszer fűtől volt ilyenem, rövidesen abban a tudatban örültem magamnak, hogy pár másodperccel előre látom a jövőmet a kétirányú időben... Szó szerint megismételhetetlen volt. :)
2011. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 DubstepMan válasza:
Abraham Lincol ( vagy ki ) 3-szor álmodta meg a halálát. Nem tudom hogy segítettem-e ezzel valamit.
2012. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DubstepMan válasza:
A Deja Vu nagyon érdekes dolog mert megálmodod a jövőt aztán amikor felkelsz nem is tudod hogy mit álmodtál de amikor ahhoz a jelenethez érsz amit megálmodtál csak akkor jut az eszedbe hogy megálmodtad. Érdekes
2012. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Velem olyan történt,hogy az egyik munkatársammal beszélgettem és hírtelen kirázott a hideg,mert ismerős volt a helyzet mintha már valamikor a múltban megtörtént volna ez a beszélgetés. Tudtam mikor mit fog mondani. Ez azért volt érdekes,mert a munkatársamat előző nap vették fel dolgozni nem is ismertem és akkor láttam először.


2. A Balatonon a nagyszüleim nyaralójában bemutattam egy trükköt a szüleimnek és a nagyszüleimnek a trükk az volt,hogy hogyan bukfencezek le a lépcsőn. Mikor a végére értem neki bukfenceztem az ablaknak és láttam a szüleim és a nagyszüleim arcát és láttam, hogy sírnak. Ezután a kórházban ébredtem és a nagymamám adott nekem egy plüss kutyát de nem úgy nézett ki mint a Balatonon mikor neki bukfenceztem az ablaknak, körbe néztem és egy kis ágyban voltam kisbabaként. Kiskoromban amikor először jártam a Balatonon kirázott a hideg az emeleti lépcső alján ott volt az ablak össze vissza repedve mint akkor amikor a bukfences trükkök mutattam be pont úgy volt berepedve az üveg. Rá is kérdeztem és elmondták,hogy már kész volt a nyaraló de az ablak előtt volt egy fa amit ki kellett vágni és amikor kivágták feltették egy kocsira onnan lecsúszott valahogy és neki az ablaknak. Pont ugyan olyan volt a nyaraló mint amikor bemutattam azt a trükköt a bútorok a ház színe alakja stb... minden ugyan olyan volt de a szüleim és a nagyszüleim mások voltak meg még én is és amikor magamhoz tértem már kisbaba voltam a kórházban. Ez hogy lehet?

2019. jún. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát 9, remélem ez komoly, mert viccnek kicsit durva lenne.
2019. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!