Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álomban a zuhanás?...

Mit jelent álomban a zuhanás? Csak komoly válaszolók légyszi.

Figyelt kérdés

Az volt az álom, hogy a párommal mentünk autóval szerpentinen és beszélt és nem vette be a kanyart és lezuhantunk. Zuhanás közben mondtam neki hogy szeretlek és megfogtam a kezét, mert tudtam, hogy meghalunk, de a leérkezés nem volt benne az álomban. Utána még azt is álmodtam,hogy elmentünk valahova nyaralni(megint csak párommal) és egy másik párral voltunk egy szobában. És amikor bementünk a csaj a földön feküdt és maszturbált :D és párom odaült és nézte én meg rászóltam hogy ne nézd már..később meg elkezdte csókolgatni a nyakát meg mindenét...utána ő hazament én ott maradtam a lánnyal meg a barátjával és akkor meg ők másztak rám. A csaj is meg a faszi is de inkább a csajjal voltam. Mit jelenthetnek ezek? Az első álom érdekelne jobban de akinek a másodikra van ötlete az is érdekelne :D

Előre is köszi.


2011. júl. 21. 22:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja, és az még kimaradt hogy a második álomnál mikor párom a csajt puszilgatta nagyon mérges voltam rá, de annyira hogy az álom után felébredtem és még akkor is meg reggel is tök mérges voltam :D
2011. júl. 21. 22:08
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekben az álmokban nem a zuhanás a lényeg de ha azt nézzük akkor a miszikusabb magyarázata az az hogy bizonytalan vagy miben legalábbis azt jelenti amikor zuhanás érzésed an álmodban.A másik tudományosabb válasz pedig az h alvás alatt rossz testhelyzetben vagy és a tested így próbál felébreszteni.Lehet álmodban te is maszturbáltál?:D
2011. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem tudok róla de lehet :D :D
2011. júl. 21. 22:19
 4/18 A kérdező kommentje:
ja és köszi :)
2011. júl. 21. 22:19
 5/18 anonim ***** válasza:
Álmoskönyvben meg tudod nézni. Google-ban keress rá.
2011. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az álom nem jósolja meg a jövődet, de a zuhanásos álmodra csak annyit tudok mondani hogy valahol téged aggaszt ez hogy esetleg zuhannátok valamikor. A másik álmodról csak annyit hogy túlságosan fantáziálgatsz ilyen témákban :D nem tudom min jár az eszed igazából szerintem te sem fogtad fel ezt teljesen:D De az álmaid miatt nem kell idegeskedned elvégre ez nem valóság, csak a fantázia :D
2011. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi álomfejtés vagy jóslás. Ha zuhansz, állítólag azt jelenti, hogy növekszel...
2011. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

eläin: rákerestem de kb semmi értelmeset nem lehet találni, és azért van ez az oldal hogy választ kapjak a kérdéseimre.

másik 22:22-es köszi és igen én sem nagyon fogtam fel..és lehet hogy tényleg túlsokat fantáziálok de szerencsére tényleg csak álom nem valóság :)

utolsó: nem hiszem hogy a növekvést jelenti de azért köszi

2011. júl. 21. 22:26
 9/18 anonim ***** válasza:
A második eg- túl sokat gondolsz a szexre. Nem hülyéskedek.
2011. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És az mitől van hogy túl sokat gondolok a szexre? :D nimfó lettem? :O
2011. júl. 21. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!