Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy tudnék tudatosan álmodni?...

Hogy tudnék tudatosan álmodni? Egyszerűen nem sikerül. : /

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatokat,ha kérhetem:)

17/L


2011. nov. 1. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne maszturbálj alvás előtt! Nem vicc, akkor élénkebb lesz a fantáziád, ha nem masztizol!
2011. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz kezdete volt, kb 3 hete xD. Akárhányszor rájöttem, hogy álmodom felébredtem. Most már nem ébredek fel, de csak ritkán jön össze.
2011. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az tudatos álmodásnak számít, hogy mikor álmodom, mindig tudom, hogy most csak álmodom? Mert ezt nem tudom, hogy csinálom. De mindenesetre nem tudatosan.
2011. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Technikától függ, hogy mennyi idő kell az első tudatos álomhoz.


Itt olvashatsz átfogóan a tudatos álmodásról: www.tudatos-alom.hu

2011. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy sikerül ha elalvás előtt folyton járatom az agyam. Álltalában arról állmodok amire elalvás előtt gondolok. Először rádöbbenek álmomban hogy csak álmodok, aztán meg szabadjára engedem a fantáziám ;) 3 Műszakban dolgoztam és ha nappal aludtam akkor gyakoribb volt a tudatos állmodás. Próbálj meg zenét hallgatni elalvás előtt, nálam mindíg szól halkan a rádió...
2011. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
igyál pár felest lefekvés előtt
2011. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem sehogy se sikerül megmondanom hogy hol, mikor álmodjak, de 10 ből 7 alkalomszor én irányitom az álmaimat, tehát azt csinálok amit akarok , és ott leszek ahol akarok! Egyszóval tudatosan álmodok! Egyszer még olyan is volt hogy RÉMES TÉRISZONYOM VAN, de azért kiugrottam egy helikopterből, ejtőernyővel,azért mert lekartam küzdeni a félelmemet annak ellenére hogy az álmomban vagyok!
2015. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!