Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vissza térő álom?

Vissza térő álom?

Figyelt kérdés

azt álmodom már több mint 2 hete hogy a lánchíd lábánál sétálok, elmegy előttem egy ember és azt mondja:

-szép vagy

én utána nézek ki az és mikor vissza fordulok egy ember az arcomtól két centire áll és vállba szúr egy rozsdás vassal.


ezt álmodom minig ha tovább alszok akkor is előről kezdődik. a pszihológus sem tudott magyarázatot adni!


2011. nov. 2. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelj oda mostanában mert baj lesz lehet!Amúgy nézz utána itt: [link]
2011. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De az álmodba amikor megszúr utána meghalsz?
2011. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi mind ketten.

1. válaszoló köszi ez hasznos.

2. nem tudom mert amint megszúr előről kezdődik és újra ott sétálok a lánchíd lábánál jön az ember hogy szép vagy....

2011. nov. 2. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
hmmm Furcsa! De én vagyok mind a 2 válaszoló;)Erre viszont akkor nem tudok mit mondani !
2011. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A visszatérö rémálmoknak jelentésük, mondanivalójuk van szinte mindig. Persze ez nem jövöbelátás vagy hasonló baromság, egyszerüen valamin nagyon görcsölsz vagy valami rossz dolog foglalkoztat...


A "Szép vagy" szólásból arra gondolok, hogy esetleg a külsöddel vannak gondjaid és ezen sokat stresszelsz, ami okozhatja ezt az álmot...

Megszünni megszünhet csak úgy is idövel, de ha hamarabb megakarod szüntetni, akkor kezelni kell azt a gondot ami elöidézheti.. Gondold át mi okozhatja..

2011. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Acplinth ***** válasza:
Nem tudni. Lehet hogy félsz valamitòl és igy jelenik meg álmodban? Azt tudom hogy az álmok a saját gondolataink megjelenése de lehet lelki problémára utaló jel is. Nézz körül a családban vagy magad körül. Nem történt valami rossz dolog veled mostanában ami esetleg megviselt és nem tudod feldolgozni? :)
2012. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!