Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent ez az...

Szerintetek mit jelent ez az álom? (csirkék és pedofília)

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy csirkefarmon vagyok. Még nem jártam ott korábban soha, de mégis ismerősnek tűnt. Az egyik ól előtti csirkekifutóhoz érve azt láttam, hogy az állatokat valaki felgyújtotta. Már csak az elhamvadt tetemek gőzölögtek a lemenő nap fényében, de mégis pontosan tudtam, hogy valaki benzinnel lelocsolta a csirkéket és felgyújtotta őket. Elindultam a farm irodája felé és mikor benyitottam ült bent székeken vagy 20-30 ember. Rögtön kiszúrtam egy volt általánosiskolai osztálytársamat, Viktort. Viktorral nagyon jóban voltam általános iskolában, az udvaron mindig együtt kerestük az UFÓ-kat, amúgy már 10 éve nem láttam őt. Szóval megláttam Viktort és mindenkit félrelökve az útból odarohantam hozzá, torkon ragadtam. A szemében csak rémületet láttam. Félt tőlem, tudta, ha akarnám, meg tudnám ölni a puszta kezemmel. Elkezdtem üvöltözni vele.

- Te r@hadék! Tudom, hogy te gyújtottam fel a csirkéket! Élve. Feljelentelek a rendőrségen, de pedofíliáért is lecsukatlak.

Ekkor ébredtem fel. Szertinetek mit jelent ez az álom?


2011. nov. 1. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Azt jelenti, hogy hasznosan és kreatívan próbálod eltölteni az őszi szünetedet.

De "az elhamvadt tetemek gőzölögtek a lemenő nap fényében" az tetszett.

2011. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez film lenne szívesen megnézném XD

Szerintem nem jelent semmi különöset, de az álmoskönyv azt írja, hogy a csirke szerencsét jelent. A tűz pedig veszedelmet.Vagyis nagy veszedelemből, vagy veszekedésből kerülsz ki szerencsésen.

2011. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azt jelenti, hogy: egy csirkefarmon vagy. Még nem jártál ott korábban soha, de mégis ismerősnek tűnt. Az egyik ól előtti csirkekifutóhoz érve azt láttad, hogy az állatokat valaki felgyújtotta. Már csak az elhamvadt tetemek gőzölögtek a lemenő nap fényében, de mégis pontosan tudtad, hogy valaki benzinnel lelocsolta a csirkéket és felgyújtotta őket. Elindultál a farm irodája felé és mikor benyitottál ült bent székeken vagy 20-30 ember. Rögtön kiszúrtál egy volt általánosiskolai osztálytársadat, Viktort. Viktorral nagyon jóban voltál általános iskolában, az udvaron mindig együtt kerestétek az UFÓ-kat, amúgy már 10 éve nem láttad őt. Szóval megláttad Viktort és mindenkit félrelökve az útból odarohantál hozzá, torkon ragadtad. A szemében csak rémületet láttam. Félt tőled, tudta, ha akarnád, megtudnád ölni a puszta kezeddel. Elkezdtél üvöltözni vele.

- Te r@hadék! Tudom, hogy te gyújtottam fel a csirkéket! Élve. Feljelentelek a rendőrségen, de pedofíliáért is lecsukatlak.

2011. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az a Viktor meg is b@szta a kiscsirkéket? x'D

Am hogy kerül ide a pedofília?

2011. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!