Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelent, ha egy...

Vajon mit jelent, ha egy fiúbarátról álmodok?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, akivel 2-3 éve nagyon jóban vagyunk. Higgyétek el, nincs köztünk szerelem, szexuális vonzódás. (A szexről elég ritkán szoktunk beszélgetni) Viszont volt olyan álom, hogy vele feküdtem le. Sokat gondolkoztam, hogy el merjem mondani ezt neki. 3 nappal később el is mondtam neki. Azt felelte, hogy ez elég fura volt (mosolygott) és kérdezte tőlem, hogy tényleg nem tenném ezt vele? Azt feleltem, hogy egy baráttal ilyet nem tennék, mert ez olyan, mintha csak a szex miatt lennék vele. Azt felelte, hogy igazam is van ebben, mert ő sem tenne ilyet velem. A végén persze röhögtünk is az álmomon :D Hozzátette, hogy az álmok mindig olyan furák, mert ő is olyan dolgokról álmodik, amiknek semmi közük a valósághoz.
2011. nov. 10. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Semmit. Alvás közben az agyunk nem kapcsol ki, és ilyenkor is dolgozza fel az információkat. Jelentést ebbe nem szabad keresni és másokat gazdagítani sem. De azt is hidd el, hogy az oroszlán nem fog soha leülni sakkozni a zebrával... Barátság nincs fiú és lány közt, mert a férfiba ott van a szaporodási vágy. Ezt lehet kontrollálni, de a tudatalattit nem. Nem kell ezzel foglalkozni. Még jól megvagytok, legyetek. És szerintem egy két szex is belefér, lehet akkor majd lángra lobban a már említett tudatalatti dolgok. ;)
2011. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!