Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jeeelent az álom ha egy...

Mit jeeelent az álom ha egy olyan emberrel álmodtam akivel már nem vagyok jóba és közölte velem, hogy ő már nem akar semmit tőlem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szimplán sokat foglalkozol vele. Én meg az ismerősöm ismerősével álmodtam, akivel azóta nem beszélek, mióta azt a bizonyos ismerőst kirakam a lakásból.
2011. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tom Benko ***** válasza:
Annyit jelent, hogy egy ilyen emberrel álmodsz, és ezt mondja neked. Ne foglalkozz vele.
2011. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azt jelenti,hogy a tudatalattidat valamiért mégis foglalkoztatja még ,vagy a bizonyos ember vagy a vele kapcsolatos dolgaid,tetteid stb.

Egy ideig még előjöhetnek ezek álmaidban de aztán lesznek majd újabb történések, emberek ,helyzetek, tettek, esteleg szavak, gesztusok amik foglakoztatni fognak és ki fogják szoritani, újabb aktualitásokkal a mostanit.

Az álmokban előjönnek a tudtaod mélyére süllyedt vágyaid félelmeid, vagy konkrétan vagy átalkulva,vagy csúszatásokkal mert a védekezési mechanizmusod is belekavar amiért is alakul menet közben is a helyzet a történet ,a szeperlők.

Az álom arra is jó ,hogy megpróbáld értelemmel feldolgozni, a helyes következtetéseket levonva azokat a dolgokat amik benned vannak ,csak még(már) nem tudtosan.

2011. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úúúú.. nagyon köszönöm ^^
2011. nov. 16. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!