Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Örököltem álmomban. Mit...

Örököltem álmomban. Mit jelent? Pontosabban 80% hogy örököltünk, a maradék 20%, hogy nyertünk, nem emléxem tisztán.

Figyelt kérdés

Egészen pontosan, 3an örököltünk(vagy nyertünk), anyám öcsém és én elég nagy összeget.Mit jelenthet?

Talán számíthat, hogy anyámnak rossz az anyagi helyzete, nekem még rosszabb (1,5 éve tönkrement a vállalkozásom, előtte viszonylag szaladt a szekér, főleg nekem köszönhetően ), öcsémnek viszonylag középosztálybeli az élete, de mindannyiunknak nagyon jól jönne a pénz.


2011. nov. 18. 11:34
 1/2 anonim válasza:
Jól jönne a pénz, és az agyad ezt fordítja le álomra, ahol teljesül az amire ébren "vágysz"...jelentése különösebben nincs, csak ennyi, hogy szeretnél pénzt, és ez álomban így vetül ki.
2011. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2011. nov. 18. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!