Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Idősebb pasi? Mit jelenthet?

Idősebb pasi? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
olvastam egy könyvet amiben egy lány nála 6 évvel idősebb fiúba lett szerelmes . és én mostanában állandóan azt álmodom hogy egy 20 éves fiúba szerelmes leszek és ő elvisz hajókázni , repülni . de a könyvben rossz lett a vége.. a lány nem jött össze a fiúval mert kiderült hogy a fiúnak már van felesége. de az álmomban ilyen nincsen. csak ez lehet az oka hogy ezt álmodom vagy azis hogy a valóéletben egy 2 évvel idősebb fiúba vagyok szerelmes?
2011. nov. 21. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy mért álmodok idősebb pasival? a könyv miatt ?
2011. nov. 21. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennek felsőbb jelentése van, 18 évesen egy 20 évessel álmodni számmisztikailag sem egészséges. Miylen csillagjegyű vagy és mi az aszcendensed?
2011. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még nem vagyok 18 :D 14 éves vagyok. amúgy ikrek vagyok . de mi az a aszcendens?
2011. nov. 21. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Iróniából írtam ezeket. Az aluliskolázott emberek szeretik nézegetni a horoszkópjukat, ezzel próbálják meg erősíteni igencsak hátrányos helyzetüket az életben. Ennek egy rész az aszcendens akárcsak a nap és a holdjegy.

Hülyeség az egész, ne dőlj be ezeknek.


Egy deka jelentése nincsen, egyszerűen egy pasibb formájú fiúról álmodozol. 16 évesen még gyerek az illető, távol állhat a felnőtt pasitól, aki már érett (ugyanez vonatkozik még a lányokra is).

Ez így tök rendben van, nincs ezzel semmi gond.

2011. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!