Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam meg (idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg (idősebb pasi)?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy vonzódik hozzám és én is hozzá, de nem tudom mit lépjek annak érdekében, hogy több legyen a dologból. Sajnos a véletlenre vagyok utalva találkozások terén. Hogyan tehetnék rá mélyebb benyomást mégis, hogy többet akarjon és ennek legyen folytatása?

Előre is köszönöm.


2011. okt. 18. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, kérdezd meg, hogy nincs-e kedve elmenni kávézni, reggelizni, stb...
2011. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy te és mennyi a pasi??
2011. okt. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én 20, a pasit nem tudom, olyan 35 körül saccolom.
2011. okt. 20. 09:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy van felesége, de barátnője tuti.
2011. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hajaj...nem lehet hogy van felesége vagy barátnője?Ha igen akkor jobb kimaradnod belőle,derítsd ki hogy van e valakije addig nem próbálkozzál,ha szabad a pálya akkor a fantáziádra van bízva!:)

Ha az idősebb pasikhoz vonzódsz akkor miért nem keresel egy kicsit fiatalabbat olyan 28-30 körülit ott nagyobb esélyed lenne..

2011. okt. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy van kapcsolata,és mitől érzed úgy,hogy vonzódik hozzád?Én a helyedben hagynám az egészet.Max. lehet belőle egy dugás.Szerintem keress egy korban hozzád illőt aki független is.
2011. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kapcsolat és család nálam is akadály, azért ribi nem vagyok :) Előtte úgyis rákérdezek/kiderítem.

Nem szoktam idősebbekre bukni, csak ő úgy megfogott.

2011. okt. 20. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!