Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy alvás közben nyitva volt mellettem az ajtó a szobámban( mindig becsukom) és bejött rajta egy fekete macska, de, ekkorra ébren voltam(csak az álmomban), és úgy álmodtam, mintha tényleg megtörtént volna, az álmomban is önmagam voltam "és a saját szememen néztem ki". A macska ráült pont a lábfejemre, aztán lerúgtam, nem kőkeményen, hanem csak lendítettem egyet rajta a lábammal. Egy darabig eltűnt, és meg egyszer ugyan ez. Ekkor felébredtem, nem volt, konkrétan rossz álom, de mégis úgy le voltam izzadva mikor felkeltem, hogy csak na, és marhára félelemérzetem volt, pedig, nem vagyok olyan nagyon félős a rossz álmoktól!És a macskáktól sem félek, igaz, nem szeretem őket, de nem félek tőlük.


Volt ennél ezerszer rosszabb álmom is, de egyik után sem éreztem ilyen mély félelmet :/


2011. nov. 22. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valaki rontást küldött rád.. nem vicc!
2011. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A macskák általában védelmet szimbolizálnak a támadások elől... Ez valami duplarétegű álom volt (Eredetet nézd meg :P)... vannak olyanok, amik a tudatalattid számára erőteljesebbek, pl gondolok itt arra, túl realisztikusak, ezért az agyad belezavarodik, és ok nélkül szarráizzadsz meg rosszul kelsz fel... én erre tudok gondolni, legalábbis nekem a nagyon realisztikus álmoknál van ez, bármit is álmodok, rosszul kelek...
2011. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

macska

- Önállóság, jó vezetői készségek. Macskakarmolás: átmeneti bizonytalanság, szívesen hagyatkoznál mások tanácsára, de büszkeséged tiltja a segítségkérést. Fekete macska: kockázatos vállalkozás, amelynek eredményében magad sem bízol. Cirmos macska: emelt fővel viselt kellemetlenség; tarka macska: nem tudsz kialakítani egy véleményt. Macska, aminek olyan színe van, ami a természetben nem fordul elő: kiegyensúlyozottnak, határozottnak mutatod magad, jókedvet színlelsz, holott épp ellenkező érzelmeid, hangulataid vannak.Megjegyzem, hogy szerintem a macska a szuverenitás és a kiszolgáltatottság együttes, ezért érdekes jelképe, számos alantas indulat áldozata. Valószínűnek tartom, hogy a macskák körüli balhitek kialakulása, a macskák üldözése azért gyakori, mert az emberek irigylik a macskák önállóságát esetleg hangos szerelmét, saját gyámoltalanságukért, kiszolgáltatottságukért a védtelen állatot, az igazi vad kicsinyített mását büntetik. Nehéz kivételt tennem a macska-rajongókkal, akik a gondoskodás ürügyén előszeretettel ivartalanítják kedvenceiket. Nem tudom bizonyosan, hogy a macska álombeli megjelenése összefügg-e az általam feltételezett sajátos viszonyulással.

2011. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!