Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Álmomban valamilyen buliban voltam, egy felhőkarcoló egyik felsőbb szintjén. Nem láttam az épületet, de tudtam, hogy ott vagyok.


Szólt a zene, egy csomóan táncoltak, néha csak sima bulizósat, néha viszont komolyabbat, mint például keringő, vagy egyszerű lassúzás.

Én eleinte össze-vissza járkáltam, vagy a házigazdának segítettem, vagy a szerelmemet kerestem. A bulin valós ismerőseim nem voltak, de álomban egy csomó jó barátom volt. A szerelmem sem volt valós ember, de álmomban teljesen bele voltam esve, de ő még nem tudta, épp készültem lépni valamit ez ügyben.


Épp utána mentem, mikor egy barátom megállított, és elkezdtünk táncolni. Azt hiszem, lassúztunk, de lehet, hogy keringőztünk, erre nem emlékszem, mert nem ez volt a lényeg. Csókolóztunk. Nekem valahogy nem esett jól, egyszerűen nem voltam belé szerelmes, és olyan fura volt, de ő meg odáig volt értem. Ráadásul azt hiszem, én csókoltam meg, de fogalmam sincs, miért.


(Ha lényeges, ő néger volt. Sokféle ember volt a buliban, mert az USA-ban voltunk. Ezt se tudtam konkrétan, csak az a passzív tudás volt, hogy az ember egyszerűen érzi, hogy mi hogy van.)


Ébredés után pedig egyszerűen nem tudtam eldönteni, hogy most ez jó volt-e, vagy sem, ahogy még mindig nem.


2011. nov. 16. 22:25
 1/3 bleed ***** válasza:
0%

sokszor álomban a tudat alatti dolgok kerülnek felszinre vágyak stb... legalábbis én ezt tapasztaltam a saját álmaimban... bár abba valós személyek szoktak lenni

Lehet hogy te nagyon vágysz ki usa ba vagy külföldre, az hogy néger volt hát amig a valóságban nem próbáltad nem tudod hogy jó lehet e egy négerrel vagy nem ... álomba meg a fizikai kontaktusok sokszor nem olyanok mint a valóságba mert álomba sokszor nincs is ugy rendes fizikai teste az embernek legalábbis engem vertek már meg álmomba és nem igazán éreztem csak érzékeltem... csókolózni még nem csókolóztam álmomba de lányt már öleltem át és hát az se oylan volt mint élőbe csak maga a tudat volt ott hogy oké átöleljük egymást de inkább érzelmi szinten érzékeltem mint fizikai

2011. nov. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Odáig eljutottam, hogy azért voltam az USA-ban, mert odavágyom. Azt meg, hogy néger volt, én nem éreztem annyira fontosnak, csak megemlítettem, hátha mégis az.

Köszi a választ!

2011. nov. 17. 15:13
 3/3 bleed ***** válasza:
0%
Szivesen
2011. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!