Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa álom. Lehet ennek...

Furcsa álom. Lehet ennek valami pontos jelentése?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam múlt éjjel, hogy kisbabám született. Pontosabban egy kislányom. Nagyon boldog voltam az álmomban (bár a valóságban mégcsak helye sem lehet most ennek a gondolatnak ). Viszont az egyik pillanatban azt vettem észre, hogy fuldoklik szegény. én próbáltam mindent megtenni érte de nem sikerült. Nagyon sírtam és ekkor fel is ébredtem. Nagyon furcsa érzésem van. Valakinek valami elképzelése van arrol, h mit jelenthet ez? 23/L
2011. nov. 24. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a lelked mélyén úgy érzed, nem vagy érett még arra, vagy nem vagy képes még arra, hogy gyereket vállalj és azt megfelelően gondozd.
2011. nov. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lányok álmodnak ilyen anya-problematikával foglalkozó álmokat mielőtt az egész aktuális lenne. Szülés, torz a baba, meghal a baba, nem tudsz gondoskodni róla stb... Lehet, hogy archetipikus álmok ezek, nem tudom...
2011. nov. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!