Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt eddig a legérdekesebb...

Mi volt eddig a legérdekesebb álmod? Tudod mit jelentett?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
legérdekesebb álmom, hmm, mindennap új legérdekesebb álmom van :D és h mit jelent? azt h rohadtul kicseszett velem az élet, mert nagy a fantáziám, de az álmokon kívül nem tudom "kiélni".
2011. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg érdekes álmom volt már. Most a legutóbbiban egy vasúti pályaudvaron voltam. Egy ilyen babahordozó akármiben vittem magamra kötve a kisbabámat (a valóságban nincs), de bárhová akartam felszállni a vonatra, sehová sem fértem fel és mindenhová beleütöttem azt a szegény gyereket, meg beszorultam. Mindeközben volt ott a sínek mellett egy uszoda, aminek valamiért az idős emberek az ablakán akartak bemászni, ami az egyik vágány fölött volt és időnként jött a vonat.. Ilyenkor megpróbáltak beugrálni az ablakon.. De mind ilyen 70-80 év körüliek voltak és már fürdőruhában, úszó felszerelésben és a sínről másztak fel.. Elég fura volt..
2011. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Jah és persze nem tudom mit jelenthet..:D
2011. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 habibi válasza:
88%
Legérdekesebb álmom, mikor egy kissé sötét helyen voltam, körülöttem lecsupaszított halottak egymásra dobálva de rengeteg kupacban, még a szagukat is éreztem, aztán még ettem is belőlük. Még ízlett is, és nem viccelek, mikor felkeltem, akkor rosszul voltam az álmomtól. De nem tudom mit jelent.
2011. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is úgy vagyok vele, hogy minden egyes álmommal újabb "legérdekesebb álmom" születik. Már persze ha emlékszem rá...


A mai termés:

Mostanában sokat meditáltam, és Istennel kapcsolatban is voltak gondolataim. Úgyhogy gondolom ezért sikerült ezt álmodni.


A szívemben voltam (tudom, hülyén hangzik :D ), és ott volt egy templom, ami félig "belenőtt" a természetbe, benéztek az ablakokon a fák, meg minden. Nagyon szép volt. Egyszer csak láttam egy verebet, odaszállt a párkányra, ami előtt álltam. Utána átalakult valamilyen másik színes madárrá, majd eltűnt, hiába kértem, hogy maradjon.

Ezután bejött az ajtón egy kecske, belenéztem a szemébe, és rájöttem, ő Isten. Valami nagy szeretetet éreztem, leborultam elé, ő pedig azt mondta:

"Hát nem látod, hogy mindenben ott vagyok?"

Vele akartam még maradni, de elment. Ekkor már felülről láttam magam, ahogy térdre vagyok borulva, és hatalmas fehér szárnyaim vannak, és ragyogok. :D Gondoltam, ha már van szárnyam, repkedek egyet, de felébredtem.


Hát szerintem ez nagyon furcsa volt, fogalmam sincs mit jelent, de jó volt.

2011. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Gyakran vannak élénk álmaim, de volt régebben egy visszatérő. Egy háború idején játszódott és a pincében bujkáltunk. A férjem valahonnan húst hozott, barna papírba csomagolva, tél volt és a kabátját adta érte. A húst főztem, amikor valaki zörgette a pinceajtót. A férjem kiment és egy lövést hallottam. Kiszaladtam és azt láttam, hogy vérbe fagyva fekszik a földön. Odaléptem a gyilkosához és a pisztolyt tartó kezére szorítottam az ujjaimat. Szíven lőttem magam. Utána felülről, lassan távolodva láttam, hogy a férjem holtteste mellett fekszem, a gyilkos pedig térdre hullva zokog a testünk felett.

Ebben az az egyik érdekesség, hogy valaki azt mondta, hogy álmában nem halhat meg az ember, mert még előtte felébred.

A másik érdekessége meg az, hogy pár éve találkoztam az "álombeli férjemmel", akit addig soha nem láttam.

2011. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Milyen érdekeseket álmodtok. Én már alig pár perc után fel szoktam ébredni. Legutóbb egy kiálításon voltam anyával, utána meg libegőztünk.:)
2011. dec. 5. 16:03
 8/8 Pribanyecz válasza:
100%
Az egyik érdekesebb álmom az volt, hogy zöldpaprikába gyémántot rejtettem, próbáltam túladni rajta, ám akármerre mentem, 2 gólya követett gyalogában. :D
2011. dec. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!