Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Legérdekesebb álmom, de vajon...

Legérdekesebb álmom, de vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja érdekes álmom volt. Fogalmam sincs hogy mit jelenthet. Ahol lakom van egy vegyesbolt, virágok játékok és dísztárgyak....Stb. Álmomban ebben a boltban jártam...sokan voltak...egy hosszú sor a kassánál, én csak tolakodtam. Később észre vettem egy másik helyiséget. Az ajtó fölé volt írva: Jóslás. Bementem egy kínai ember fogadt. Majd felvettem egy piros hosszú ruhát. Az ajtón bejött Ré a napisten. (Szeretem a törit, de ez még álmomban is fura volt) Jósolni kezdett, forgatta a kártyalapokat, majd elhadarta a jövőmet. Nem értettem semmit ezért kértem, hogy újra mondja el lassabban. Mire elkezdte volna felébredtem. Szerintetek mit jelenthetett??
2011. aug. 12. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az álom jelentése: Magyar helyesírási kéziszótár
2011. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jólvan néha elgépelek dolgokat. Nem néztem át mielőtt kiírtam volna.. és nem érthető?? Kassza... az emberek nem tökéletesek..
2011. aug. 12. 17:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Régi, erdélyi álmoskönyv szerint: Hosszú, piros ruhában kínai emberrel jósoltatni, miközben megérkezik Ré napisten - jelent:

1. Fiatal lánynak: lelkiismeret furdalást egy szakállas, de kövér szakácsnő miatt, akinek birkafejet csempészett a vasalt ruhái közé,

2. Férfinak: titkos vágyat egy gyönyörű, de borzalmasan gusztustalan mongol nő iránt, aki félig megemésztett pacalt húzott ki a szájából egy vidéki lakodalomban.

2011. aug. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
18:16 :DD Ez nagyon tetszett :)) Deh nem hiszem, hogy birkafejet rejtettem volna valaki vasalt ruhája közé.:DD Azért köszii:))
2011. aug. 12. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

lehet egy kérdésem honnan a f*szból tudtad, hogy Ré a napisten ment be. Tehát így bejött és az volt az első mondata:

"My name is Ré. Ré the sun god.

2011. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tom Benko, csak úgy gondoltam a tudtodra adom, minden egyes válaszodat reportolom "Rasszista" címke alatt.
2011. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:46


Nem akarok a kérdező hivatlan prókátora lenni, de az erdélyi álmoskönyvek értelmező függelékében szerepel Ra képmása, így nem kell őt megkérdezni, hogy "ki vagy te" és neki sem kell bemutatkoznia, mert minkenki azonosítani tudja ezt az igen tiszteletre méltó, de egyben hallatlanul furfangos napistent.

[link]

2011. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Háát figyelj válaszok lehetnek akár ezek is: kiváncsi vagy a jövő re, elalvás előtt fura dolgokra gondoltál, vagy csak egyszerűen túl nagy a fantáziád XD
2011. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogy honnan tudtam h Ré a napisten volt az álmomban. A könyvekben le van rajzolva a madárfejű izé..és ez jelent meg az álmomban. ennyi. Szeretnék értelmes válaszokat.
2011. aug. 15. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!