Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom változhat?

Marilyn88 kérdése:

Visszatérő álom változhat?

Figyelt kérdés
Gimnazista koromban volt egy visszatérő álmom. Az akkori legkedvesebb osztálytársaimmal és az akkori barátaimmal dolgoztam benne egy művészeti lapnál. Semmi extra, még csak nem is kötődött az akkori életemhez. Évek óta nem álmodtam már erről. Most viszont visszatért, de mintha alkalmazkodott volna az életemhez. Ugyanazok a szereplők, csak idősebb kivitelben, és már a fiam is szerepel az álomban. Viszont az álom lényege nem változott. Ugyanúgy együtt szerkesztjük a lapot, együtt ötletelünk, lobbizunk a vezetőségnél, stb. Mit jelenthet ez? Még csak nem is hallottam soha olyat, h egy visszatérő álom évek múlva megváltozzon. Szerintetek?
2011. dec. 7. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:

"Még csak nem is hallottam soha olyat, h egy visszatérő álom évek múlva megváltozzon."

Pedig elég természetes, sőt elvárható. Nincs ebben semmi különös. :)

2011. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!