Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álom. Mit jelenthet...

Visszatérő álom. Mit jelenthetett?

Figyelt kérdés

Régen,amikor 4-5 éves voltam,volt egy visszatérő álmom,amit még most sem értek,és nem szívesen gondolok vissza rá,mert ebből a rémálmomból mindig sírva ébredtem fel :(

Azt álmodtam,hogy a szüleimmel egy tengerparton vagyunk,rengetegen vannak ott,de senki sem fürdik (ha jól emlékszem),mindenki napozik..Egyszer csak,nem tudom miért,de elkezdtem futni,és megállás nélkül futottam.Hirtelen megláttam,hogy egy férfi üldöz,de körülöttem senki sem törődik ezzel,és elraboltak. (Ennyire emlékszem,de ez a lényeg)

Szerintetek miért volt ez az álom,mit jelentett?

Gondoltam arra,hogy csak egy egyszerű félelem,mert féltem hogy elrabolnak,de azért megkérdezlek titeket is,hátha még sem erről van szó.Bár szerintem ide még az is fontos,hogy mivel ennyire fiatal voltam,egy ennyi idős gyerek sok mindentől fél,és lehet hogy ez volt az oka az álomnak,mert később már nem álmodtam,ez az álom kb. fél éven át volt visszatérő álom,de ez sem biztos már..


2011. okt. 20. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Az üldözéses álmok igen gyakoriak, minden ember legalább már egyszer álmodott ilyet életében. Mivel nem vagyok álomfejtő (már ha egyáltalán létezik ez, mint szakma), ezért szerintem keress rá a témára, hátha választ találsz.
2011. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Talán a szüleid nem is az igazi szüleid, hanem 2 évesen elraboltak egy tengerparti üdülőhelyen, és azóta élsz velük...

De ilyet még csak filmen láttam...)


Komolyra fordítva: az üldözéses álmok nagyon gyakoriak, gyerekkorban is. És nagyon nyomasztóak...

2011. okt. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekes ötlet..:P (De azért kicsit kevesebb tv-zés nem ártana :D)
2011. okt. 25. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!