Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már lassan egy éve nagyon...

Már lassan egy éve nagyon gyakran álmodom ugyanazt. Mit jelenthet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval mindig visszatér az az álmom, hogy villamossal tartok valamerre. általában a villamoson sok ember van de az utcán senki. Mindig ott maradok a villamoson, 2-3 megállóval később jutok csak le róla és pánikba esek hogy jussak vissza. általában egy sötét utcán tesz ki a villamos, ahol hosszú kietlen utcák vannak, de sehol egy ember sehol egy megálló. A másik esetben valahol nagyon messze egy vonat végállomáson tesz ki ahol jönnek mennek a vonatok de nincsenek emberek. nem tudok kitől segítséget kérni és nem tudok sehova eljutni.

Mit jelenthet ez?


2011. dec. 10. 13:53
 1/2 anonim válasza:

hát én mindig kétféle képpen értelmezek egy álmot. "szószerint" és egy álmoskönyv segítségével.

utánanézegettem neked az álmoskönyvemben: ilyeneket találtam

-Nem tudjuk az életben merre menjünk, tisztázni kéne a céljainkat. ha álmunkban nem érünk el a célunkba, érdemes elgondolkodni azon, hogy mi akadákyoz az életben a valós céljaink elérésében. nem tudsz leszállni időben: félsz hogy nem fogod tudni megvalósítani a céljaidat

"szószerinti" értelmezés: lehet hogy félsz a magánytól, mert sehol nincs senki. nem jutsz el oda ahova akarsz, ezt az életre is lehet átvitten értelmezni. valamitől biztosan félsz, vagy szorongsz.

Hogy érzed magad az álomban?

Szerintem gondolkodj el nyugodtan, hogy mit is jelenthet. Csak te tudod megmondani igazán!

és ne feledd! A VÁLASZ BENNED VAN!

:) sok sikert

2011. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. dec. 10. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!