Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit keresnek PÓKok az álmaimban?

Mit keresnek PÓKok az álmaimban?

Figyelt kérdés
És ezek olyan ébren-álmok, tudjátok. Mindig az ágyamban vagyok, a szobámban, tök olyan, mintha normál ébren állapotban lennék és egyszer csak jön egy pók fentről, oldalról, bárhonnan jó nagy, kb két-tenyérnyi. Ilyenkor általában csapkodok és arra kelek, h valamelyik tesóm kelteget, és arra eszmélek, h sikítok, de jó hangosan. (Azt mondják, olyan vérfagyasztóan. Az a vicc benne, h nagyon nem ez a fajta sikítozós lány vagyok. Én kemény csaj vagyok.) Na és egy idő után abbahagyom, remegek és félek, és NEM akarom elhinni, h nincs ott pók. Keressük egy ideig (amit nyilván csak megnyugtatásképp csinálnak), persze nem találunk pókot, de sose merek visszaaludni, mert nem vagyok benne biztos 100%-ig, h nincs-e ott, mert ANNYIRA valós volt az egész. Ez az "álom" néha megismétlődik, olyan 3-4 havi rendszerességgel, ugyanez, h az ágyamban vagyok, jön a pók, felkeltenek, mert sikítozok, nem bírok visszaaludni, blablabla, egész unalmas lenne, ha nem félnék ilyenkor annyira. (Nyáron festettük a szobát, mindent megmozgattunk, és akkor láthattam, h NINCS ott semmiféle hatalmas pók.) De ettől függetlenül azóta is van ilyen, múltkor mondjuk sikerült annyira mérsékelnem az egészet, h már csak szimplán legurultam az ágyról és jajajajajjajajjjjaj felkeltettem a tesómat, h itt egy PÓÓÓK....aki szegény már nagyon unhatja az egészet, de hát nem tehetek róla...megfigyeltem, h ez a pókozás legtöbbször akkor van, amikor nagyon kimerült, fáradt vagyok és minden "összejött". Ja és tudjátok az a legviccesebb az egészben, h a való életben eszem ágában sincs félni a pókoktól, a kicsik hidegen hagynak, max lepöckölöm magamról, ha épp ott van, ha meg nagyobb, mondjuk 1-2 centi, azt meg lazán széjjelnyomom. Akkor mégis mi a fene ez az álom?? H mindig ugyanez??? És nem ötéves vagyok, hanem 21. Akkor mi a bajom?? Megbolondultam???
2011. dec. 11. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem tom--- álomfejtésben érzelmi zürt jelent de ha ennyire visszatérö akkor ez már többet is jelenthet de ehez már kevés az álomfejtés:)
2011. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Peter Parker, te vagy?
2011. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
áá, nagyon úgy tűnik...múltkor is valami pókháló-szerű izé jött a csuklómból, és repkedtem egy sort, ja, ultragáz
2011. dec. 11. 18:19
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Miért lenne gáz segíteni az embereknek?
2011. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Mert a pókember csak az embereken segít.
2011. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

miért, akinek szuperereje van, annak már kötelező is segítenie? és akinek nincs, az már nem is segíthet?


ájjjjj, eltértünk a tárgytól, már soha nem tudom meg a választ??? :/

2011. dec. 11. 20:47
 7/12 anonim ***** válasza:
a választ te írtad meg:a legviccesebb az egészben, h a való életben eszem ágában sincs félni a pókoktól, a kicsik hidegen hagynak, max lepöckölöm magamról, ha épp ott van, ha meg nagyobb, mondjuk 1-2centi, azt meg lazán széjjelnyomom. "széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom""széjjelnyomom" ezért kísértenek téged a tudat alattid legközelebb ne nyomd szét!
2011. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

á, ez hülyeség


annyira azért már rájöttem, h mivel semmi bajom a pókokkal, ezért nincs jelentősége, h épp PÓKok ijesztgetnek. na ennél tovább nem jutottam, szóval lehetne valaki olyan okos és kedves és elmondhatná, mi a szitu :)


köszi a százszoros széjjelnyomom rohamot, jól esett :D

2011. dec. 11. 21:55
 9/12 anonim válasza:

már válaszoltam 1 ilyen kérdésre, bemásolom:D


Na most fordítsuk komolyra a szót :)

ez nagyon durva egyébként mert nem csak veled van ez. a nővérem is gyakran álmodik ezekkel a "pókok"-kal, és ő is fél tőlük. és utánanéztünk hogy mik is ezek...

ezek igazából nem pókok, (ha hiszel egy kicsit a természetfelettiben) ezek ilyen "asztrális pókok" amik elszívják az energiádat, a félelmedből táplálkoznak. ha hiszed ha nem, nem viccelek. igazából nem pók a formájuk, csak ezt az alakot öltik fel. egyféleképpen tudod ezeket a "rémálmokat" megszűntetni, ha a "szemébe" nézel, és nem félsz tőlük..

2011. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem is voltak ilyen álmaim 4 évvel ezelőtt. Az én esetemben a pók a barátnőmet jelképezte, akire nagyon nehezteltem. AMint megbeszéltük a helyzetet és mehnyugodtam, megszűntek a rémálmok. Szóval gondold át, kire haragszol és ülj le vele megbeszélni!
2011. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!