Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha foggal álmodunk?

Mit jelent, ha foggal álmodunk?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Krúdy féle Álmoskönyv szerint rosszat, betegséget.
2009. máj. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék, hogy ez persze csak játék. az, hogy foggal álmodsz, nem jelent semmit. én is minden 2. éjjel fogakról álmodok, de csak azért, mert 1 hónapja járok gyökérkezelésre a fogorvosomhoz, heti átlag 2x.
2009. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
én úgy hallottam, hogyha azt álmodod, hogy kiesik a fogad, akkor a való életben valami nagy veszteség ért. nálam ez tényleg így is volt, álmomban kihullott a fogam, és azelőtt a való életben pl elhagyott a párom, vagy családi gondok voltak stb...
2009. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszii. én azt hallottam, betegség, vagy halál.. csak most így jobban utána is akarok járni.. mert múltkor is álmodtam ezt, és a családban meghalt valaki. :(
2009. máj. 17. 13:47
 5/10 anonim válasza:
84%
Ritkán szoktam foggal álmodni, de akkor mindig meghal valaki a környezetemben! Mamám, papám, macskám...:( Rettegek, mikor reggel eszembe jut, hogy mit álmodtam. Amikor szürke foggal álmodtam, akkor nem történt semmi, de ha fehér foggal álmodok... Állítólag, ha álmodban lenyeled a saját fogadat, akkor neked lesz valami nagy bajod (betegség vagy baleset). Engem egyszer akkor ébresztettek fel, mikor éppen nyeltem volna le a fogamat.:S
2009. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!Én i9s mostanában álmodtam foggal,kétszer is!méghozzá hogy kipotyog az összes,de nem fáj és a fogínyem látszódik csak!Azt tudom halált s rosszat jelent,d nem hiszem hogy minden esetben,mert én akárhányszor álmodtam foggal nem történt halál.

Valószínű hogy a két hónapos kisbabám miatt álmodhatok ilyeneket,mert többször is vigyorog rám a kis foggatlan..:)

2010. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Bár a kérdés régebbi, de elmesélem. Én 15éve álmodom azzal, hogy kiesik az összes fogam, egyik a másik után és megszégyenülve ott vagyok fogak nélkül. A fogaim szinte szétporladnak, és fulladozom tőle. Hetente legalább egyszer biztos, de inkább többször álmodom ilyet. Nem halált jelent, az tuti. A pszichológus szerint inkább- a tudat alattiban lejátszódó-egy szeretett személy elvesztésétől való félelmet jelenti.
2010. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 zsany001 válasza:

Én eddig kétszer álmodtam foggal. Egyszer még csak ki sem esett hanem nagyon mozgott csak. mind a 2x halállal végződött. Az első esetben én húztam ki 1db fogamat előről és kb rá 3 hónapra meghalt a kutyám. A másik álmomban csak nagyon mozgott és rá kb 2 -3 hétre halt meg osztálytársam mamája (akit nagyon kedveltem később természetesen a temetésre is elmentem). Az előbb pedig azt álmodtam, hogy kihullik hátul az összes fogam és mentőt hívok hozzá. Mamáméknál voltam de apukám és az öcsém is szerepelt az álmomban. Most rettegek. Úgy vélem minél több fogad esik annál jobban szeretett személy fog meghalni.

Remélem a mostani álmom rácáfol.

2012. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én sokszor álmodtam már foggal..van mikor csak köpködöm ki, tegnap álmomban összetört fogaimat köptem ki. Általában ha ilyet álmodok akkor valami rossz történik utána. Először nekem ficamodott ki a térdem az álmom után, aztán anyának tört el a keze, volt mikor meghalt valaki a házból(panelba lakok) és ma pedig mama hívott át mert beteg lett és otvost kellett hozzá hívni. Van álomfogóm és Jáde kövem is de hiába és megálmodom a rossz dolgokat :/
2012. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

akinek van foga, foggal álmodik...


van kezed, lábad, tehát kézzel-lábbal álmodsz


köszönöm, hogy segíthettem, nincs mit

2023. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!