Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha ilyet álmodunk?...

Mit jelent, ha ilyet álmodunk? 14/L

Figyelt kérdés
Egy barátnőm mesélte: nem is olyan rég azt álmodta, hogy én ő meg egyik közös barátnőnk(c) és egy teljesen ismeretlen lány akit a barátnőjének hitt(d) a suliban voltunk.Mindegyikőnknek volt egy pasija, és a sulink emeletén voltunk. Én állítólag jól elvoltam a pasimmal, ahogy a többiek is, mikor jött egy tanárnő, aki odaadta nekünk a számítástechnika terem kulcsát, hogy kicsit "kettesben legyünk". oké. mind a 8-an bemegyünk. és abból Bnőm és barátja hátramentek az egyik sarokba. C és barátja hátul a másik sarokba. Én a barátommal valahol a padok közt voltunk és D és párja elől egy sarokban. És mindegyikőnk 'intim kapcsolatba lépett' a pasijával. Bnőm épp vetkőzött volna, mikor is megállt egy pillanatra és elkezdett nyöszörögni. Mikor megkérdeztük, hogy mi a baja, azt mondta, hogy azért nyöszörög, mert még szűz. És elmagyarázta, hogy az álmában a többiek rajta kívül senki nem volt már szűz. Mit jelenthet? Mert hiába van meg a Krúdy féle álmoskönyv, ha a legtöbb dologról nem ír. Köszönöm a válaszokat:)
2011. szept. 10. 22:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Tombolnak a hormonok

:D

2011. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
a barátnöd fél hogy roszlesz az elsö alkalma vagy szégyenli hogy még szüz.
2011. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Solarian ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Én is álmodok durva dolgokat.
2011. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mármint az intim kapcsolat terén volt igaza mely azt bizonyítja, hogy fél az első alaklomtól, vagy pedig azt, hogy dúlnak a hormonok?
2011. szept. 10. 22:10
 5/24 anonim ***** válasza:
nekem xD mivel én voltam az elözö.idö távolság nagyvolt szoval gondolom rám értete.
2011. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:

Vágyak.

A tiéd mindig imádni valóbb az enyémnél.

Szóval én meg mindig ilyen tenger mélyén vagyok és hogy úszok, de hót sötét.

Ozt nem tudom mi ez az álom, de folyton ez, még a villamoson is ez jön rám, ha bekómálok.

2011. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hm. :) nem szól szám nem fáj fejem. Nekem olyan álmom volt, hogy a saját apámmal akartam lefeküdni és már mellettem feküdt, mikor hirtelen átváltozott a biosztanárommá, s végül is nem lett belőle semmi, mert folyton azt suttogta(m) hogy le fogunk bukni... ez mit jelent?
2011. szept. 10. 22:15
 8/24 anonim ***** válasza:
apakomplexus de ha ugylene tudnál tenni ellene a biosz tanár meg lehet azér mer vonzoc hozá kicsit.
2011. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Drakonak Szolics e sok segítséget az álmok terén. A vonzalmat illetően... nem az első alkalom hogy ezzel a személlyel álmodtam. Számon szoktam kísérni, hogy kiről hányszor álmodtam és rakok hozzá egy-egy címszót is. A legelső álmom vele egy rémálomnak indult, mikor mindenféle szörny üldözött éjszaka egy jó kis 'kalandjáték' szerű történetben, hol az volt a lényeg, hogy minél hamarabb eljussunk a másik házba. Pont október 23.-ai műsorra készültünk és én voltam a függönyös. Hirtelen a kultúrházban voltam s felmentem a színpadra(hol ő állt) s legjobb barátnőmmel (azóta összevesztünk pont az ilyen álmaim miatt) és ő reggie sapkában volt és mi úgy mentünk utána mint a pulikutyák. És ahányszor hátrafordult, mindig mosolygott, akármennyire is idegesítette, hogy követjük, s mindig nyomott egy csókot az arcomra. na ez volt az első álmom és itt kezdődött minden rossz félelmem, mert az álmaimban hittem. Egyenlőre ez lenne az utolsó kérdésem, ha megengedik :) köszönöm
2011. szept. 10. 22:25
 10/24 anonim ***** válasza:
az ijen álmaid ha lehet nekövesd.keres egy pasit a te korosztályodba+2-3év és talán végelesz ezeknek az álmoknak is:)
2011. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!