Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodottam hogy öngyilkos...

Azt álmodottam hogy öngyilkos leszek, és szellemmé válok akit nem lát senki. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Arra keltem fel hogy anyám megtalálj a hullám.
2011. dec. 18. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ez csak egy szimpla rémálom :) azért ne legyél öngyilkos
2011. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát már 3 éve nincs nap hogy ne ezen gondolkodnék. Minden nap legalább 10 szer elgondolkozok ezen. Csak nem merem megtenni...
2011. dec. 18. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:

nem is szabad!!!! csak azon gondolkodj el előbb, hogy hány embernek okoznál emiatt fájdalmat és űrt az életében :(

(család, rokonok, barátok) soha nem szabad ezen gondolkodni hogy megtedd mert ha már eddig eljutottál, akkor ezután már csak jobb lehet :) mindig csak FEL A FEJJEL!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha megtennéd, miért lenne? amúgy szerintem az álom szerintem azt is jelentheti, hogy kétfelé "szeretnél" úgymond szakadni, nem szeretnél végleg eltűnni a semmiben, de ebben a világban sem szeretnél élni. vagy, szellemként szeretnéd látni az emberek reakcióját az öngyilkosságod hallatán és láttán, úgy, hogy az őszintét akarod látni, azt amit akkor talán nem mutatnak, ha látható vagy és nem szellem. Ne haragudj, amúgy nem akarok itt okoskodni, csak engem is foglalkoztat a téma, és nekem is van egy pár ilyen álmom, jó is lenne tudni, hogy mi lehet az ok.
2011. dec. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én több, mint 1 éve vagyok így.. vagdostam a kezem, cigiztem (cigizek), gyógyszerekkel tömegesen ettem (utoljára decemberbe).. még mindig itt vagyok.. és nem értem miért?!

14/L

2012. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!