Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Horrorfilmbe illő álmok, mi...

Horrorfilmbe illő álmok, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Az utóbbi héten 3 szörnyű, véres és undorító álmom is volt.

Kicsit hosszúak, de kérem, ha van rá időd, olvasd el, sokat jelentene!

Csak erős idegzetűeknek ajánlom.


Első:

Nagy, szőrös, szakállas igénytelen középkorú férfi voltam. (valóságban 17/L amúgy)

Volt egy hatalmasra feldagadt, vörös tenyérnyom a jobb combomon, az álombeli emlékek szerint a feleségem okozta.

Bűvész voltam. Kiálltam a színpadra, és egy késsel levágtam/reszeltem a kidagadó ütésnyomot, ami álomhoz képes feltűnően erősen fájt, és a sérült felületből fekete vér kezdett nagy cseppekben csörgedezni, amit ezután egy forrás vizével leöblítettem. A közönség tombolt.


Második:

Valami dzsungeltúrán voltam egy tipikus kalandvágyó felfedező küllemű férfival (olyan Indiana Jones/Bear Grylls keverék...).

Fogott egy hatalmas kígyót, amit nevetve elkezdett megnyúzni, miután megölte.

Hirtelen a kígyó helyét átvette a lábam, és valahogy egybeolvadtam a férfival: egyszer csak azt vettem észre, hogy a saját lábamat nyúzom le. Minden izom és ín látszott, ahogy fejtődött le a bőr... És itt is eléggé fájt.


Harmadik:

Valami ázsiai templom/turistalátványosság/üdülőhely szerű helyen voltam, és a medencében úszkáltam a színes épület tövében. Helyiek is voltak a medencében.

Ebben az álomban végre önmagam voltam.

Kiszúrtam egy jóképű ázsiai srácot a medencében (általában tetszenek az ázsiaiak, eddig mindenki az volt, aki tetszett nekem)

...aztán rosszul lettem, amikor megláttam, hogy az csak egy levágott fej (nem nyakból, hanem a száj vonalában, alsó állkapocs nélkül), és a helyiek azzal labdáznak, és nagyon jól szórakoznak.

Azonnal elkezdtem menekülni a medencéből, és hallottam, ahogy arról kiabálnak, hogy de vicces lenne, ha megdobnának egy szemhéjjal. Próbáltam kimászni, és kerülgetni a felém dobott borzalmakat, lebuktam a víz alá, és láttam magam felé süllyedni szegény fiú fejét...

Részletekre már nem igazán emlékszem, csak arra, hogy szerettem volna lezuhanyozni, felöltözni és minél hamarabb elmenni onnan, de az öltöző és a zuhanyzó is koedukált volt, tele visszataszító fiúkkal, és velük flörtölgető ribanc-küllemű lányokkal, nekem pedig eszem ágában sem volt levetkőzni előttük, ezért össze-vissza keringtem egy csomó ideig, halál idegesen...


Mostanában elég zaklatott vagyok, valahogy semmi sem sikerül az életben, (tanulás, karrier, baráti és szerelmi kapcsolatok...) úgy érzem, nincs jövőm.

Úgy sejtem, valami kivetül az életemből az álmaimba, de nem tudom megfejteni mit jelentenek pontosan.

Tud valaki segíteni?


2011. dec. 25. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

valószínüleg ez lehet a gond,hogy stresszes vagy,és ez az álmaidban is látszik.

lazíts egy kicsit,vegyél alvás előtt egy jó forró fürdőt,nézz meg egy jó filmet,ilyenek :)


de amúgy arra is vigyázz,mit eszel elalvás előtt.mert tény,hogyha össze-vissza eszünk lefekvés előtt,nagyobb a valószínűsége,hogy rosszat fogunk álmodni


remélem segítettem :) és Boldog új évet :D


14l

2011. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hát sok tényező befojásolja

multkor azt álmodtam hogy a texasi láncfürészes lekötözöt egy asztalhoz és levágta a bal combom láncfürésszel

2011. dec. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a 3ból 2 álmod a lábaddal volt kapcsolatos, az álmokban meg ugye olyan képek jelennek meg amiket már feldolgozott az agyad, és ezekkel játszik. esetleg történt valami a lábaddal? valami baleset? vagy sportolsz valami olyat, ami miatt nagyon figyelsz rá, hogy ne legyen baja? ez a horrorisztikus keret meg szerintem vagy a horrorfilmek miatt van, vagy a sok stressz és nyugtalanság miatt vagy amiatt, hogy nagyon félted a lábad és elképzeled álmodban a lehető legrosszabbat ami történhet vele.


Na remélem azért nem vagyok érthetetlen, és nem is írok hülyeséget. Ez csak a véleményem, ami remélem segített!

2011. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktam horrorfilmeket nézni, de ha nézek is, sosem félek tőlük, mert tudom, hogy nem igazi.

Amúgy sajnos sok éve szemölcsök vannak a talpamon, amiktől már ezerféle módon próbáltam megszabadulni, de csak folyamatosan terjednek, és már a kezeim is tele vannak velük, és félévente észreveszek egy újat... Lehet, hogy az álmaim ehhez kapcsolódnak (a láblenyúzós álomban minden bőr lejött, csak a szemölcsök maradtak fenn)

2012. jan. 7. 14:00
 5/5 horrendas ambages ca ***** válasza:
Ha ezek az álmok valóban zavaró hatással vannak az életedre és úgyérzed még akár jobban is elfajulhat,akkor aztmondom hogy vagy szakember,vagy valaki olyannal aki tényleg ismer.Mert én szívesen segítenék így látatlanban is,de nem lenne hasznos,mert nem ismerem a szokásaid,meg amit ilyenkor kell.Szóval ebben tudok segíteni,hogy ezt elmondtam.=)
2012. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!