Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi okozhatja a furcsa, segítő...

Mi okozhatja a furcsa, segítő hangokat?

Figyelt kérdés
Előfordult velem mostanában, hogy tisztán hallottam,hogy valaki beszél hozzám, pedig nem volt senki a szobában. A múltkor azt mondta ez a szerintem férfi hang, hogy ne menjek el otthonról. (Lényegtelen , hogy hová) Azután azok a srácok akikkel mentem volna balesetet szenvedtek, a sofőr mellett ülő lány meghalt. Talán épp én ültem volna a jobb elsőn. Persze lehet, hogy csak véletlen. Hasonló jótanácsokat máskor is hallottam, de azt hittem csak a rádió vagy tévé háttérzaj vagy ilyesmi és én képzeltem be, hogy nekem szól. Nem tudom. Sokat olvasok ilyenekről, ez tény,újabban még többet. Mielőtt valaki azt írná, hogy skizo vagyok vagy ilyesmi akkor jelzem,hogy nem vagyok az. Semmi baj a fejemmel, jól látok és hallok, nem szoktam képzelődni se. Más: A múltkor amikor a hang megint valami zavaros dologgal ilyesztgetett, hogy ne találkozzak valakivel meg hasonlók, úgy éreztem,hogy egy ember követ az utcán. Estefelé volt, a félhomályban nem ismertem fel, de olyan érzés volt, mintha mások nem látták volna csak én. Ezt abból gondolom,hogy a járdán mintha átmentek volna rajta, nem kerülgették vagy ilyesmi. De lehet, hogy már ez csak az én parám.
2011. aug. 28. 10:57
1 2
 1/12 Tom Benko ***** válasza:
40%
Én a biztonság kedvéért konzultálnék egy pszichológussal. Ha az ember hangokat hall, az általában nagy gondot jelent.
2011. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
elsőnek igaza van
2011. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Halt meg olyan rokonod, ismerősöd, aki életében nagyon sokat segített neked, ragaszkodott hozzád?Akiről eltudnád képzelni, hogy odaátról is segítene?Gondolj vissza a hangra és próbáld azonosítani, ki jutna róla eszedbe?
2011. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
elmebeteg vagy fake
2011. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
ha igaz akkor halgasrá csak akkor ne ha aztmondja ölj :D
2011. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2%
márpedig skizo vagy.
2011. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Szellemek nincsenek. Sok ilyen zavarosságot olvasol mostanában, írtad. Szerintem itt a bibi.

Kicsit józanodj ki és nézesd meg magad egy dokival vagy valami. Másrészt figyelj jobban,nem e a sok olvasmány ment az agyadra és beképzelsz egy csomó kamut.

2011. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megoldódott. Az öcsém szórakozott velem.

Abban biztos voltam,hogy az agyamnak semmi baja, de mégis olyan valóságos hangokat hallottam. Sokat olvastam mostanában szellemekről, meg hasonlókról és észrevette. Utána meg jókat röhögtek rajtam a haverjaival. Nem haragszom rá:-) :-)

2011. szept. 1. 15:08
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
akkor vagy fogyatékos vagy, vagy fake az egész
2011. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%

[link]

nézd végig

2011. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!