Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek mi volt a legjobb álmotok?

Nektek mi volt a legjobb álmotok?

Figyelt kérdés
Nekem az, hogy azt hiszem új iskolába kerültem, és ahogy a Keletiből kiértem volt egy nagy vonat, ami egy hatalmas rámpán (Mint amerikában)futott végig. És láttam egy csodaszép lányt. A barátnőivel volt és odamentem köszönni először leráztak. De sokszor találkoztunk később és mindig mondtam valamit. De aztán amikor jöttem haza az iskolából láttam őket és gyorsan a következő megállónál kiszálltam a vonatból és odasiettem. Az egyik barátnőjének talán valami baja lehetett úgyhogy megvigasztaltam adtam neki egy ölelést, és a másik lánynak is adtam egy ölelést. Aztán a lány akibe bele szerettem mondta hogy neki is adjak egy ölelést. Aztán összejöttünk végül. A régi pasija meglátott minket és elkezdett kötöszködni de egész hamar ott is hagyott minket.(semmi komoly nem történt) Sétálgattunk aztán vonatozás közben megkérdeztem szeret-e és aztmondta igen. Elértünk a Keletihez és ott volt a bátyjám mert szólt hogy siessek mert lekésem a vonatot. Elbúcsúztam a lánytól és felébredtem sajnos. És most olyan leírhatatlan örömöm van mint még soha(és igazából nem vagyok sose társaságban. az osztály is utál de ez van :D) nektek volt mi volt a lehető legjobb álmotok?
2011. dec. 28. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Mikormegbaszhattam az áhított nőt.

Az a baj, h valóságban csak egy bugyiba benyúlásig jutottunk.

2011. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
dugtam egy kecskével, miközben egy majom nyalta a heregolyómat és közben szoptam az oroszlánt. az álmom eőtt betéptem, meg kicsit ittam, de vicces volt felébredni :D:DD
2011. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én álmomban tudtam repülni, csak simán elrugaszkodtam a földtől, és minden erőlködés nélkül repültem. A városom felett szálltam, madártávlatból láttam minden ismerős helyet, házat stb. Ez után az álom után vigyorogva ébredtem, nagyon jó érzés volt!
2011. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem az volt az eddigi legjobb almom mikor almomban almodtam :) De kajak.. azt nem tudom mar mit almodtam...de fel keltem almomban es azon gondolkopdtam hogy mit almodtam.....es mikor fekudtem almomban az agyon valaki bejot a szobamba es le ult az agyamra es akkor keltem fel a valosagba es akkor is el kezdtem gondolkodni azon hogy mit almodtam :) xD Nekem ez volt addig a legjobb almom :)
2011. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4

(Eredet spoiler lehet)

ilyen már nekem is volt.

kicsit furcsa volt, hogy reggel már másodszor kelek fel. átéltem, hogy milyen szar lehet DiCaprionak az Eredetben:D

2011. dec. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb álmom úgy kezdődött, hogy meghaltam, illetve csak fentről szellemként láttam, hogy egy autó elütött és tudtam, hogy engem ütött el. Az álmomban tudtam repülni is és történet szövődött amit nagyon érdekes volt átélni, szuper volt.
2011. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 wartburg353s ***** válasza:
Álmomban egy vár bástyáján álltam egy ismerősömmel, aki a valóságban is szimpatikus volt, de egyébként nem voltunk közeli barátok. Néztük a tájat, messzire el lehetett látni, erdők voltak és hegyek vagy dombok, és minden hegy tetején egy-egy vár. Nagyon szép volt a táj, és olyan békességet éreztem, mint még soha. Ennyi volt az egész, nem is történt más, csak békés voltam és boldog, és ez ébredés után is megmaradt.
2011. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is repültem a házunk, a kertünk felett. Illetve jót szexeltem olyan nővel aki mindig is izgatott :D:D
2012. máj. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!