Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudom befolyásolni...

Hogyan tudom befolyásolni azt, hogy miről álmodok?

Figyelt kérdés
Pontosabban egy személyről szeretnék álmodni , el lehet ezt érni ?
2012. jan. 2. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Meditációval.
2012. jan. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ez jól jönne nekem is :D El lehet érni.

Ezt úgy hívják, hogy tudatos álom. Vannak rá különböző megoldások, hogy hogyan lehet ezeket elsajátítani, ilyeneket találsz a Google-n. Az első 3 találat:

[link]

[link]

[link]

Ennyi.

2012. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint az ember többnyire arról álmodik, amire lefekvés előtt gondol. Ami foglalkoztatja egész nap. :)
2012. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele, de én nagyon sokszor álmodok tudatosan, annélkül hogy előtte bármi féle meditációs gyakorlatot végeztem volna.
2012. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy mentorom aki azt ígérte felfedi nekem a titkot.. Ő tudta és élt vele ez lett volna a jutalmam ha jól teljesítek, de végül az élet különböző utakra sodort minket így a tudás átadására nem került sor.. utólag nagyon sajnálom pedig jó lett volna.
2012. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos, megnyugtatlak, nem ő volt az egyedüli birtokosa ennek a tanulható képességnek. Ezen az oldalon tudatos álmodók tucatjai várják, hogy megoszthassák veletek tudásukat: [link]
2012. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha sokat gondolsz rá, szerintem bejön.

Én amikor bele voltam esve valakibe, állandóan rá gondoltam, nap közben, lefekvéskor, szinte mindig, és kb 2 hónapig szinte minden nap vele álmodtam! Volt a 2 hó alatt kb 5-6 nap kivétel :)

úgyhogy ha eleget gondolsz rá, bejön :D

2012. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Utolsó : nekem sajnos nem jött be , pedig sokáig gondoltam rá , aztán véletlenül róla álmodtam úgy október táján pedig júniusban találkoztunk utoljára . Azóta foglalkoztat ez .

2012. jan. 3. 14:18
 9/9 petc válasza:

En tudom iranyitani az almom

Es pont forditva csinal vagyis amikre este gondolok lefekves elott,azokkal NEM almodok. Ezert sincsenek remalmaim. En ezt nem olvastam h igy kell..magamtol tanultam es hasznalom

2015. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!