Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez mit jelenthet?

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy barátom.3éve együtt vagyunk szerelemben meg minden.

Én álmodozó típus vagyok,mert úgy érzem hogy csak a jövöbe kapaszkodhatok,ő is az de nem szokta mindig kimutatni.A tegnap este nagyon megbántott.És,bár szerintem ez csak nekem rémálom,azt álmodtam hogy leánykérés nélkül bejelentette hogy öszeházasodunk,és nagyon kedvtelen volt.

A szüleivel rendeztük meg az esküvöt amit egyszer el kellet halasztanunk,mivel anyagi gondok akadtak,utánna meg én fujtam le mert láttam hogy ő nem akarja és rádobbentem hogy én sem akarom,mert még tul fiatal vagyok és nem valo ez a házaságos cucc nekem,és mind mondogadtam magamnak hogy ez csak egy állom,de nem segített.

A fehér ruhát is láttam magamon,és tetszett de nem akartam ezt.

Aztán mikor már minden el volt rendezve,már már kezdödhetett volna az esküvö én rendes ruhába bementem a szobájába,leültem az ágyára,Ő ott szomorgott én meg azt mondtam neki hogy nem kell ezt  csinálni söt nem is akarom.

Jóbb lenne ha hagynánk ezt az egész esküvösdid,és tartanánk egy 1 hetes szünetet.

Igazábol ezzel az volt a célom,álmomban hogy mindketten menjünk a saját utunkon.

Mikor megébredtem nagyon rossz volt,mert az a fájó érzés hogy Ő nem akarta meg a tekintete egész nap kísért....

Szerintetek ez mit jelenthet ?

(Jó ideje együtt vagyunk pontosabban 3éve és már sor került az ilyen tervekre ez még soha nem történt meg velem )



2012. jan. 6. 15:21
 1/2 Gyakori Válaszoló ***** válasza:
75%
Csak annyit jelent, hogy tipikus nő vagy.
2012. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bleed ***** válasza:
talán azt jelenti hogy te sem tudod igazából hogy szertnéd e vagy nem ...
2012. jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!