Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitjelent ezaz álom? Xdd

Mitjelent ezaz álom? Xdd

Figyelt kérdés

Először is leszögezem hogy nem vagyok Twilight rajongó,még csak nem is nézem..

De álmomban vámpir voltam,és egy vámpir bandában voltam,kezdő szinten voltam még,kitanitottak dolgokra,és tárgyakat is képes voltam mozgatni az akaraterőm segitségével.

És egy leszálni készülő helikoptert is a gondolaterőmmel rosszirányba mozgattam és a földbe csapódott,és emberek haltak meg benne,és én mitsem törődve az egésszel örültem a képességemnek,és nevetgéltünk tovább a vámpirtársaimmal az egészdolgon,és szórakoztunk a faluban repdestünk(LOL),és még hasonló képességeim is voltak mint pl a láthatatlanság..

ÉS azon gondolkoztam álmomban hogy most én átváltoztam vámpirrá,tudom szeretni még Istent,milyen érzés lesz hogy nem tartozok többé emberek közé..

Nagyon bizarr egy álom,kicsit betegesen hangzik:D


2012. jan. 7. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy medvedisznóember vagy!
2012. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vámpírok fognak megtámadni
2012. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
Semmit. Ne keress se értelmet, se jelentést az álmokban.
2012. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Az álmok nagyon sokszor jelentenek valamit, sőt igazából mindig ez az álom pl. azt jelenti hogy egy ló holnap gátrepedésesre fog téged baszni a parlament előtt!
2012. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!