Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogyha elhunyt...

Mit jelent az hogyha elhunyt édesapámmal álmodom? Ráadásul olyat is álmodtam nemrég h még élt és újból elveszítettem.

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 16:35
 1/5 horrendas ambages ca ***** válasza:
Konkrétan ez az álom,hogy újra elveszíted,ezt a trauma okozza s még próbálod feldolgozni.A te agyad így dolgozza,hogy újraéled az érzést,ameddig el nem tudod fogadni. Sajnálom,biztos rossz érzés lehet,hogy eljött ez az idő is.
2012. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 éve már hogy meghalt sajnos és mostanában vannak ilyen álmaim. Igaz hogy sokszor gondolok rá...
2012. jan. 8. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én Apukám 2004-ben halt meg.Én lassan 40 felé közeledő 2 gyermekes nő vagyok.Az első 5 évben folyamatosan azt álmodtam amit te,újra éltem azt hogy él és álmomban meghal.A mai napig gyakorlatilag hetente álmodok vele,de most már úgy ,hogy él ott van köztünk és nem hal meg.Talán így nyugtat meg a tudatalattim,hogy mindig velem van még ha egy másik dimenzióban is.
2012. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sztem azért mert nagyon hiányzik neked és folyton rá gondolsz és ezért álmodsz vele
2012. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is lehet attól, hogy hiányzik meg hogy sokat gondolsz rá, de az is lehet (nem minden alkalommal csak néha) hogy meglátogat téged, és mivel máshogyan nem teheti meg, ezért álmodban teszi. (és nagyon sajnálom, így később és idegenként is részvétem)
2012. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!