Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Próbáltam kitalálni, de...

Próbáltam kitalálni, de tényleg nincs ötletem, ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Több része is volt az álmomnak ma, de egyet nem értek: azt álmodtam hogy folyton morgást hallok, illetve rázkódik a föld. De az álmom végén kiderült, hogy mégsem földrengésről van szó: a többi emberrel együtt egy oroszlán hátán(!!!) éltünk és voltunk. És a fűszálak voltaképp az oroszlán (mikro)szőrei voltak.


Mit jelenthet?


2012. jan. 9. 13:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Mintha az oroszlán lett volna a világ, úgy éltünk mi rajta, emberek. Mint ahogyan a Földön (mint egy geoid alakú testen) élünk.


Tudom, hogy sokszor mondjátok, hogy az álmok a saját életünkre vonatkoznak, és ezért mások nem fejthetik meg a mi álmunkat/én álmomat. Az álmom többi részét tudtam értelmezni (például: magas fűszálak közt bolyongtam egy csoporttal, és kétszer is tévútra mehettem volna, de egyszer sem mentem. Ezt tudom értelmezni, már álmoskönyv nélkül is. De az hogy az oroszlán mintegy "különálló" világ/élet és én a csoportommal azon "barangoltam", a fűszálak (oroszlán szőrei voltak a fűszálak) közt, nem értem, és sehogy nem bírom kitalálni, pedig már több tucat álmomat megfejtettem.

2012. jan. 9. 13:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű: azt álmodtad, hogy az emberiség rengeteg apró bolha/kullancs egy oroszlánon
2012. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, az emberiség egy élősködő faj.
2012. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Semmi olyan filmet nem néztem/olvastam könyvet, ami erre vonatkozna. (Szóval az agyam nem szelektálhatta ki ezt a fajta témát. Értitek, remélem.)


Ez azt jelentené, hogy magamra is vonatkoztathatom ezt? Hogy élősködök valakin, vagy egy csoportnak a tagja vagyok (legyen az osztály, klub, barátok) akik élősködnek máson, vagy ilyen féle jelentéstartalommal nem kell foglalkozni?


És miért épp oroszlán? lehetett volna akármilyen más szőrös állat (majom, macska, kutya stb.)

azért furcsa, mert a kutyának vannak bolhái. De én oroszlánt álmodtam.

2012. jan. 9. 13:59
 5/8 Antimod ***** válasza:

Minden állaton vannak élősködők, a vadállatokon hatványozott mértékben.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:D Erről most az Avatár Aang legendájából jutott eszembe az oroszlánteknős.
2012. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14:30 ja arra a rèszre emlékszem. Egy sziget volt a háta
2012. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 adamkak válasza:
Az oroszlán az erőt jellemezhet. te meg az erő hátán is megélsz ezt értelmezd úgy hogy jó a jellemed és erős vagy pszichikailag vagy fizikailag.
2012. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!