Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Próbáltátok már agykontrollal...

Próbáltátok már agykontrollal növelni a nyerési esélyeket az lottón vagy kitalálni, hogy mik lesznek a számok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 00:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Próbálkozz inkább a valószínűség számítással, még az is hihetőbb :D
2011. jún. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Agykontrollal sem fognak a lottózás szabályai és matematikai vonatkozásai változni, így egy ötös esetében még mindig 1 : 43 949 268 az esély a nyerésre, akár normál módban fut az agy, akár meg van buherálva.
2011. jún. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

Ezt figyeld !


Szerintem, ha igaz hogy a tudatnak spirituális ereje van, össze keééene fognunk !


Az oldal boszijai, varázslói, szkeptikusai egyszerre koncentrálni kellene a lottó számokra, hátha megjelennek és megjátszani. :DDDDD Sok tudat nyerőszámokat győz ! :XD

2011. jún. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kedves második, az utánad író nyilvánvalóan nem értette a racionális érvelésed. De ne félj, ezek mind ilyenek, kár a gőzért, majd egyszer rájönnek maguk is (:
2011. jún. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

00:49

Én benne vagyok, de csak akkor ha a számokat csak én tudom meg, és megtartom a nyereményt magamnak :P

2011. jún. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Neeeeeeeeeem. Ez így igazságos ! Mindenki munkája legyen mindenkié. Úgyis vagy max 100-200-an vagyunk 5 milliárdra.


De mindent képes a tudat megismerni, függetlenül a valószínűségtől, há gondold el ember. Amikor jósolnak akkor is csekély valószínűsége, hogy az ember azt fogja lépni amit és egymástól is függnek és mégis megismerhető a jövő. Ki kell próbálni meglátni a nyerőszámokat :D

2011. jún. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

anynira nem értem a szkeptikus (és egyben buta, primitív-mert igen, azok vagytok, amenyniben olyan dolgokat fikáztok amiket nem is próbáltatok, viszont millió embernek már beváltak..)embereket minek írogatnak ien helyekre..akik szeretik azokat érdekelé egy normális válasz nem a sok szarság amit itt összehordtok...


am nem, én még nem próbáltam, bár én sajnos -eddig- cs a gyerekagykontroll tanfolyamon vtam, az meg régen vt már és sajnos közben sok vt a kiesés, nem gyakoroltam rendesen..úgyh nem tudom h lehetne:) de úgy emlékszem nekem oktatóim azt mondták h lehet:)

2011. jún. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert én még odafigyeltem matematika órán a kérdezővel ellentétben.
2011. jún. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Aki meg ennyire a megfoghatatlanban hisz, annak ajánlom a gondolat könyvkiadó 1968 ban megjelent matematikai kisenciklopédiáját (Fried Ervin, Pásztor István)

Feketén fehéren le vannak vezetve, ki vannak számolva benne a magyar szerencsejátékok esélyei.

2011. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Bretso ***** válasza:

07:33

Ugyan mi vagyunk az ostobák, de te nem tudsz egy mondatot leírni hiba nélkül. Ez neked... hmmm... nem gyanús egy kicsit? Érted mire célzok.


Kedves kérdező:

Még ha működne is az agykontroll, akkor sem sikerülne lottó esetén. Volt már ilyen kérdés és az ügyeletes mágusok, boszorkányok, varázslóbojtárok, azzal magyarázták a dolgot, hogy a túl sok különböző energia semlegesíti egymást (értsd: nem csak te akarod megnyerni). Én nem ezzel magyarázom, de ez legyen az én bajom.

2011. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!