Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (részle...

Mit jelent ez az álom? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy a legjobb barátom aludt. Odament hozzá egy ember és... megölte. Az ember elment, csak én maradtam. Reggel mindenki azt hitte, hogy én csináltam. Egyébként meg élt tovább, csak szellem volt.
2012. jan. 16. 11:30
 1/3 Darkkingdom válasza:
Konkrétan én nem tudom mit jelent ez az álom,de ha jól tudom a halál esetek mindig a fordítottja tehát hosszú életet jelent,de hogy neked-e vagy akit láttál,azt nem tudom! (Én enniyvel tudtam hozzájárulnia kérdésedhez)
2012. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Tudat alatti haragot jelent a barátod iránt, tisztázatlan kérdéseket..

Egyébként hosszú életet jelent annak aki meghal álmodban. Ha hússal/fájó foggal álmodsz halált jelent.

2012. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a barátod domináns a kapcsolatotokban, sokszor igazat adsz neki, mégha tudod is, hogy neked van. A tudatalattid azt üzenete, hogy vess ennek véget, ne hagyd magad!
2012. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!