Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? (részle...

Mit jelent ez az álom? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés
Már két napja álmodok azzal a lánnyal, akivel gyűlöljük egymást. És a legidegesítőbb, hogy nem emlékszek az álmomra, csak a személyre. Ez mit jelenthet?? (18/L)
2010. jún. 8. 15:04
 1/8 anonim válasza:
A lelked mélyén szerelmes vagy bele és fel akarsz jönni hozám egy grupenra...
2010. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eeezzigen! Te aztán értesz az álomfejtéshez.... Hogy lennék már belé szerelmes, mikor ő is lány meg én is?? Nem vagyok leszbosz... De am a legjobb bnők voltunk nemrég....
2010. jún. 8. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor annyit jelent, hogy mivel a legjobb barátnők voltatok, a lelked mélyén fáj neked, hogy most ilyen rossz a viszony köztetek és ezen rágódsz.
2010. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Mert én "vetettem" véget ennek a barátságnak, mert kiismertem, és rájöttem, hogy ő igazából sose volt nekem igaz barátom, és csak kihasznált.. Ha nincs ló jó a szamár is... én voltam neki a szamár... És egyáltalán nem bánom, hogy véget ért... De azért köszönöm a választ!!!! :)
2010. jún. 8. 15:25
 5/8 anonim válasza:

Talán még mindig sokat rágódsz azon, mi lett volna ha... És megálmodtad ezt, csak nem emlékszel.


Vagy hiányzik, és megbántad, hogy véget vetettél a barátságotoknak.


Vagy azt bántad meg, hogy vele barátkoztál, és elpocsékoltál ... időt az életedből.


Végülis akármelyik lehet, a lényeg, hogy gondolsz rá.

2010. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!! Ez volt a legjobb válasz! És én azt választanám, hogy megbántam, hogy rá pocsékoltam az időmet. Azóta megint az a legjobb barátnőm, akivel akkor romlott meg a viszonyunk amikor ez a lány a képbe került... Köszi még1x a válaszokat!!!!
2010. jún. 8. 21:28
 7/8 anonim válasza:
legtobbszor az ilyen almokat egy olyan EROS erzelem okozza amit az illeto irant erzel.miert utalod ot?es o teged??lehet hogy ez is sok szerepet jatszik az ugyben.
2010. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát röviden annyi a történet, hogy, 3an voltunk jó barátnők, aztán ez a lány összejött az osztályból egy fiúval, és ettől kezdve mi ketten le voltunk szarva [bocsi a kifejezésért]... És ebből állandóan viták voltak, mert ő minket hibáztatott mindenért. Azt nem látta be, hogy ő nem törődik velünk, mert mindig csak a fiúval van. És így lassan előjött az összes probléma, hogy kinek mi a baja a másikkal, stb. Aztán a másik barátnőmmel rájöttünk, hogy mi ketten vagyunk igazán jól el, és hogy egyáltalán nem hiányzik az a 3. És persze ez sem tetszett annak a lánynak. És így lett ebből az egészből az, h mi utáljuk őt, ő meg minket. És ő elég gyerekes módon hozta ezt nyilvánosságra, mindenkit ellenünk beszélt az osztályban, meg ilyenek....
2010. aug. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!