Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már olyan, hogy álmotokba...

Volt már olyan, hogy álmotokban meghaltatok, de nem ébredtetek fel, hanem álmodtatok tovább?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 21:55
 1/8 Tom Benko ***** válasza:
Nem volt.
2012. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Volt. A halálom után szellem voltam.
2012. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Volt. Kívülről láttam magam. Rémisztő volt.
2012. jan. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt,még gyerekkoromban és miután meghaltam láttam az öreg néniket akik rólam beszéltek,hogy milyen kár értem.
2012. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Velem volt, és iszonyatos volt.Senkinek nem kívánom, csak aki van olyan idióta, hogy öngyilkos legyen egyszer megálmodhatná.Kétszer is átgondolná a dolgot..Felülről láttam mindent és nem tudtam senkivel sem beszélni...Iszonyat volt...
2012. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is...nem tudom, hogyan haltam meg, csak a temetést láttam, kívülről szemléltem és szörnyű volt, láttam a rokonaimat, senki se tudta, mit mondjon, anyukám zokogott, mindenki más némán meredt és a Green Day Good Riddance c. száma szólt. A barátaim nem voltak ott, de később őket is "vette a kamera", a temetőtől nem messze eső dombtetőn voltak feketébe öltözve, mondtak rólam pár szép dolgot, aztán mindegyikük húzott egyet egy laposüvegből, még az a barátnőm is, aki undorodik mások után inni, ez pedig valahogy melegséggel töltött el.Utána meg láttam, hogy otthon mi volt, a szüleim csak némán üldögéltek a konyhában, a szobámat egy az egyben úgy hagyták, ahogy volt. Fagyos volt a levegő is.

Szörnyű egy álom volt.

2012. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. :)
2012. ápr. 3. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Uhh mennyi szóismétlés.Bocs mindenkitől!:)
2012. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!