Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogyha álmomban...

Mit jelent az, hogyha álmomban a volt barátom meg akart csókolni, én pedig nem engedtem neki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha ezt álmodtad, akkor az azt jelenti, hogy aludtál.
2012. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvileg azt jelentené, hogy Ő még odavan érted, de téged már nem érdekel. Csakhogy ez a Te fejedben megszületett álom, szóval:


Te vagy az, aki azt szeretné hogy még odalegyen érted, és nemet mondhass neki, egyszóval a döntés a Te kezedben legyen.


Nem tudom miből alakulhatott ki, talán tudat alatt úgy érzed:


a.) Ő dobott

b.) Neki már nem volt szüksége rád

c.) Nem voltál elég jó neki

2012. jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13:23 Huuh, köszönöm. Ez tényleg sokat segített. :)
2012. jan. 21. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, az álmos könyvek írnak erről pár dolgot, de nem mindig kell figyelembe venni.

"Álmodban" a kulcsszó, mint ahogy az első válaszadó is írta, nem ismétlem meg őt. Valószínűleg lelkileg még vonzódsz hozzá, de akármilyen más alapon viszont nem, vagy fordítva.

De amúgy jelenthet semmit sem. Az álmok csak a rövid-hosszú távú memóriák agyi átírásakor és rendszerezéskor létrejövő spontán önhitt jelenséget amit egy jó kis EEG kimutatna, de az álmok nagy része nem jelent valójában semmit sem, csak álom, egy véletlenszerű kivetülés. Ha az álmaidban érzel vágyat akkor tudatos az álom ha nem akkor "random" (pl mész egy csirkével a holdon...). A tudatos álmok jelentése nem mindig egyértelmű, utalhat más személyre is, vagy akár a személyre aki a volt barátod, és egy indokra, hogy miért a volt, vagy tán arra, hogy miért nem tetted még túl rajta magad.

Végezetül ne feledd, az emberek minden nap álmodnak, de az esetek kb 70%-ban nem emlékeznek rá, 10-15%-ban csak részlegesen, a maradék pedig emlékszik rá.

De ha jelent neked valamit a volt pasid, akkor derítsd ki személyesen ezt tőle, tudni fogod belül hogy milyen érzéseket vált ki a vele való beszéd, találkozás...stb

"Have a nice day!"

2012. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem még mindig szereted, és vágysz a csókjaira.
2012. jan. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. jan. 29. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!