Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az hogy ha egy...

Mit jelent az hogy ha egy öngyilkos személyt látok az álmomban? Felakasztotta magát

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ha jól tudom, halálról álmodni betegséget jelent
2012. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
A lelke nem tud megnyugvást találni.
2012. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A dreammoods szerint: Álmodban látni valakit, aki öngyilkosságot követ el, az az adott személy iránti aggodalmadat fejezi ki. Tekintsd a személy tulajdonságait úgy mint azokat, amiket magadban próbálsz "megölni" vagy megsemmisíteni. Talán azt reméled, hogy nem vagy olyan mint az a személy és megpróbálod magad megszabadítani az ő jellegzetes vonásaitól.
2012. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Semmit. Az álom általában(nekem)olyanról szól, ami éppen izgat, sokat gondolok rá, vagy közvetlen elalvás előtt azon gondolkodok, vagy valamit nagyon várok. Persze nekem is voltak már rémálmaim, de ez mindenkinek volt és lesz is.
2012. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nagyfater ***** válasza:
Szorongást jelent. Gondold át az elmúlt időszak eseményeit (vagy a jövőben várhatóakat), és meg fogod találni a szorongásod okát.
2012. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!