Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mással is elő szokott fordulni?

Mással is elő szokott fordulni?

Figyelt kérdés
Néha ízeket,szagokat szoktam érezni álmaimban. Sőt előfordult, már olyan is, hogy fájdalmat is éreztem. Álmaim nagy részében tudom, hogy álmodok. Az egyik álmom olyan volt, hogy sétáltunk az utcán, és mondtam a mellettem lévő személynek, hogy csípjon meg, mert álmodok, és fájt a csípása. Többször előfordult már, hogy nem tudtam mire vélni azt, hogy például megcsókolnak, vagy megpuszilnak álmomban, és mintha élőben menne az egész dolog. Érzem az ajkát, a levegőt, ahogy kifúja stb..... Múltkor meg droggal álmodtam. Soha az életbe még nem nyúltam droghoz, nem is szeretnék. Egy illető, nem tudom, hogy ki volt, de megkínált valamivel, amitől úgymond elszáltam. Olyan érzés volt az egész, mintha lebegnék a föld felett, és valami forróság öntött el belülről+és mintha a vérem is felhevült volna, éreztem, ahogy kering a testemben, kívülről mintha valami puha meleg dolog vett volna körül. Nem érdekelt semmi sem , csak élvezni akartam az egészet, nagyon megnyugtató volt az egész. A lebegés olyan érzésem volt , mintha orgazmus lett volna, de még sem teljesen. Az a nagy bumm nem történt meg,hanem csak az érzés volt meg , mikor elmegy az ember.....Nem tudom jobban kifejezni magam. Ez kétszer is elő fordult az álmomban. Tudom, hogy meg is jegyeztem a dolgot álmomban, hogy nehogy függő legyek...Most akkor álmomban drogoztam, vagy micsoda? T0bb ilyen álom most nem jut az eszembe hirtelen.
2012. jan. 23. 01:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Csaj vagy pasi vagy? :) Amúgy nem lep meg a dolog, szagokat, ízeket, de legfőképpen a tapintást sokszor én is nagyon erősen érzem álmomban, és meg is jegyzem őket.


"...hogy például megcsókolnak, vagy megpuszilnak álmomban, és mintha élőben menne az egész dolog. Érzem az ajkát, a levegőt, ahogy kifúja stb..."


Ez nálam is pont így van. Sosem volt még csajom, nem szexeltem, de utóbbi kettőről ha álmodom nagyon tisztán érzek mindent. (F)

2012. jan. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elő szokott fordulni.

Többször előfordult például, hogy olyan sütit, bonbont vagy más édességet ettem álmomban, amilyet a valóságban még sosem láttam, és különleges ízük is új volt számomra.

Volt olyan is, hogy számomra ismeretlen parfümöket szagolgattam, a csodás illatukra még ébredés után is emlékeztem.

Számomra az álombeli érzékelések közül furcsa mód a tapintás a legkülönösebb.Például, mikor ráeszmélek, hogy érzem a talpam alatta padlót, vagy a kezemmel kellemes tapintású anyagot simogatok, akkor tudatosodik bennem, hogy álmodok és kedvemre tudom ezután alakítani az eseményeket.

Sokat olvastam az asztrál világról, közös tudatról és azt gondolom, néha az álmok is valóságosak...a maguk módján.


Jó lenne, ha most idetévedne egy drogos és megtudná mondani, valóban olyan érzés-e a drogos állapot, ahogy álmodban megtapasztaltad.Nagyon kíváncsi lennék a válaszára!

2012. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el álmodban sokkal jobb...ne drogozz,mert bár lehet jó érzés is lesz,talán....végül a tested sínyli meg a dolgot amíg álmodban nem lesz mellékhatása.Ugyanis az egészség fontos ahhoz,hogy ilyen szép álmaid legyenek.
2012. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok én drogozni.....Még csak az hiányzik. Én csak arra voltam kíváncsi, hogy élőben is ez a hatása. Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 25. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!