Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezt komolyan kell vennem,...

Ezt komolyan kell vennem, vagy mással is elö szokott fordulni?

Figyelt kérdés
Hetek ota nullán van az energiaszintem. Nyúzott vagyok, stb. Napi 11orát dolgozok, ami nem lenne gond szerintem, ennyi idösen (33F) ezt bírni kell. Tegnap viszont észrevettem egy lehetséges okot. Az van, hogy éjszaka ébren alszok (vagy nem is alszok?) és azt hiszem hogy dolgozok. Látom magam elött a kollégáimat, söt szolnak is néha hogy csináljam ezt meg azt. Viszont azt is tudom, hogy fekszek, csak nem merek elaludni, mert attol tartok, rámszolak hogy "munkaidö" alatt ne aludjak. És ez már hetek ota van. Régebben is voltak ilyenek, csak akkor inkább csajszikkal "álmodtam". Rájukmosolyogtam, ök vissza, de (sajnos) azok az "álmok" ott meg is álltak. Ez a mostani viszont már kezd zavarni, mivel a vélt munkavégzés lassan a valodi rovására megy, mivel napközben állva el tudnék aludni. Csak azzal ne gyertek hogy nem vagyok százas, bár már ennek a lehetösége is megfordult a fejemben. Inkább nyugtassatok meg, hogy ez nem egyedi probléma, és mással is elö szokott fordulni, tehát nem kell a vigyorgóba mennem.
2011. febr. 9. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Huzamosan napi 11 órát (még ha van is hétvégéd) dolgozni 33 évesen is sok, persze ez függ a munkádtól is. Szerintem te nem nem100-as vagy (figyeld a kettős tagadást!), hanem fáradt vagy. Két megoldás lehetséges, függően attól, hogy ezt mi okozza. Vagy agyturkász, vagy alvásközpont, tehát ahol azt vizsgálják, hogy hogy alszol, mert az nem pihentető.
2011. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó hát igaz ami igaz, fizikai munkát végzek, és rendszerint minden második hétvégét is végig szoktam dolgozni. De nem engedhetem meg magmnak hogy kevesebbet dolgozzak.
2011. febr. 9. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!